Ediční plán Bety - podzim 2018 přinese nového Kinga!

8. října 2018 v 18:46 | Karin |  Stephen King
Milovníci dobrého čtiva zpozorněte! Fanoušci toho šíleného mistra děsu, chystejte si peněženky a pište dopisy Ježíškovi. Tenhle podzim bude výživný.
Beta vydala nový ediční plán graficky zpracovaný v retro stylu. Rozhodně vám doporučuji ho omrknout, protože už od pohledu je to paráda!
23. října vyjdou Růženky (Spící krásky) z pera Stephena Kinga a jeho syna Owena. V překladu skvělé Lindy Bartoškové! Tentokrát se bude muset záhadná Evie vypořádat s faktem, že všechny ženy, kromě ní, usnou, obalí se do pavučin a pokusy je probudit dopadly dost krvavě. Proč právě ona zůstává vzhůru? (Cena 479 Kč). Z doslechu/přečtení recenzí ze slovenského Martinusu, kde už knížku nějakou dobu mají, jde o slabší dílo, na kterém jsou prý přesně poznat silné pasáže z pera otce a slabší, které připisují Owenovi. Inu, stejně si ji přečtu!

Kouzelná skříňka pro Gwendy je druhou novinkou Stephena Kinga (tentokrát mu pomáhal při psaní Richard Chizmar). Má jít o příběh o obézní dvanáctileté holčičce jménem Gwendy (kdo by to byl řekl). Tu osloví tajemný muž v černém (u Kinga přitom bývají spíš šedí strašáci - "Ozor na ada edeho"). Dostane od něj skříňku, s jejíž pomocí by mohla zničit svět. Cena 259 Kč.

V první polovině příštího roku se můžeme ještě těšit na OUTSIDERA.

Z edičního plánu se mi zalíbila ještě Holanďanka od Ellen Keithové. Obrázek pochází z facebookové stránky nakladatelství Beta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendula | E-mail | 25. října 2018 v 18:36 | Reagovat

Na Růženka od Kinga se moc těším. Už ho mám doma :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama