Ediční plán nakladatelství Knihy Beta přinese nové "kingovky"

26. ledna 2017 v 9:58 | Karin |  Stephen King
Nový ediční plán nakladatelství Knihy Beta na první polovinu roku 2017 slibuje úžasné počtení. Jak už je tradicí, Beta jako výhradní vlastník autorských práv vydává každoročně několik knih Stephena Kinga - ať už jde o nově přeložené, nebo beznajně vyprodané tituly. Do června 2017 se můžeme těšit na knihu Čtyři po půlnoci, která v originále vyšla jako celek, Beta ji již podruhé vydává na dvě části po dvou povídkách. První kniha vycházející hned v únoru obsahuje povídky Časožrouti a Skryté okno do skryté zahrady. Že vám název druhé povídky něco říká? Povídka byla v roce 2004 zfilmována (v češtině jako Tajemné okno) a roli podivínského spisovatele žijícího na samotě u jezera si střihl úžasný Johnny Depp. Film rozhodně stojí za shlédnutí a povídka za přečtení.
Druhá kniha naplánovaná na květen obsahuje Policajta z knihovny a Slunečního psa. Dokonce i se stylovou obálkou. Co mě od koupi odrazuje je brožovaná vazba. Jsem fanoušek Kinga, svoje knížky si hýčkám, ale když přečtete čtyřsetstránkovou knihu v měkké vazbě, je to na ní hned poznat. Navíc jsem po první části knihy onehdy tak zatoužila, že jsem na bazaru zakoupila pevnou vazbu (a stála mě přes pět stovek). A jsem za to ráda. Mám pocit, že neznám moc fanoušků Kinga, kteří by se v Beťáckých měkkých vazbách vyžívali...
A aby toho nebylo málo, bude i dotisk druhé části Temné věže - Tří vyvolených. Třikrát sláva.
Více o chystaných novinkách od Bety naleznete na jejich stránkách zde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria | Web | 6. února 2017 v 10:36 | Reagovat

Krásná sbírka! Kéž bych měla taky takovou :-). Já mám v plánu si zatím dokoupit To, Misery a Doktora spánka :-). A pak se uvidí :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama