Zase nám jiskří oči

6. července 2016 v 11:27 | Karin |  Svět je opět krásnej (střípky rockerské princezny)
Mám báječného muže.
Dobře, než jsem se k tomu zjištění dobrala, párkrát jsem klopýtla a párkrát se mi to vrátilo se vší parádou. A možná právě proto vím, že žádného jiného prince nechci. Pilot je ten pravý, skutečný hrdina.
S úsměvem zvládl moje těhotenské výkyvy hormonů (možná ne vždycky s úsměvem, ale neutekl, ani se mě nepokusil osprchovat studenou vodou, abych se probrala). A teď úsměvem zvládá i to, že je toho na něj víc a víc, protože už ledasco fyzicky nezvládnu.
Vynahrazuje mi všechny činnosti, které teď nesmím dělat a je trpělivým posluchačem nářků (jak já bych si chtěla sednout někam na zahrádku a dát si pivo!).
Smějeme se spolu jako dřív a to nejen mému přibírání na váze. Musím se usmívat, když ho vidím. Zase mu jiskří oči a kdykoli poklekne a začne se pitvořit na bříško, nejraději bych ho zlíbala. Neustále mě překvapuje něžností, která tam někde dřímala. Navíc mu z nějakého důvodu stále přijdu přitažlivá, což mi velmi rád dokazuje.
Pochopil, co taková těhule potřebuje (žádné odmlouvání, hodně lásky a zmrzliny?). Vymaloval pokojíček, složil postýlku, čte bříšku před spaním pohádky a hladí. Trpělivě postává v obchodech s dětským oblečením a nechává si vysvětlovat, proč potřebujeme to a ono. Upřednostňuje naše potřeby a přání před svymi. To je ten správný muž a otec.
Je mi jasné, že si spolu ještě užijeme hodně trápení, ale věřím, že toho smíchu bude přece jen víc.
1...2...3...♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria | Web | 10. července 2016 v 13:52 | Reagovat

Tak hlavně si ho pěkně hýčkej, jako si on hýčká tebe :-).
Určitě z vás budou skvělí rodiče!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama