Kouzla v Dobrém

18. září 2014 v 22:00 | Karin |  Svět je opět krásnej (střípky rockerské princezny)
Posílám pozdrav ze zapomenutého místa pod Orlickými horami, kde slunce voní a sedmikrásky líbají na dobrou noc. Z místa natolik skrytého, že byste jej nenašli, kdyby se samo nechtělo ukázat a kde se v noci po obloze kutalí perly. Žije tu dědeček (někdy kouzelný, jindy se mi o něm zdá ještě v noci), desítky motýlků, pár oveček a momentálně alespoň jedna víla a vílák (ten se tím tají). Zastavil se tu čas. Snad se i my naučíme zastavit.
Byla jsem zámeckou paní jedno odpoledne v Opočně, když svítilo slunce a já si přidržovala květované šaty. Zahradník neodolal a dělal mi nemravné návrhy. Nechala jsem se pozvat na oběd, poslala pár pohledů a ulepila si pusu od zmrzliny. Zmokli jsme a milovali se v parku. Viděla jsem vílí skrýš!
V Dobrém jsem se vydala vyfotit si pár motýlů a našla jsem jednoho chudáčka, jak se plácá v trávě úplně promáčený a ještě po něm šli mravenci. Tak jsem si ho vzala do ruky, on se mi zavěsil na černé tričko a pěknou hodinku jsme spolu strávili, než Drobečkovi uschla křidélka.
Vznáším se v oblacích :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) bys raději dospělým, nebo dítětem?

Dospělý život je skvělý 14.3% (7)
Raději si užívat bezstarostnost dětství 61.2% (30)
Já jsem letadlo 24.5% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama