Spanilá jízda na počest Paula Walkera v Brně

10. prosince 2013 v 20:22 | Karin |  Články, recenze
8. prosince 2013, týden poté co zemřel, se jela Brnem na jeho počest spanilá jízda. Není to nic neobvyklého, podobné akce se konaly a ještě pořád konají po celém světě. Mám to za hezký způsob rozloučení se s někým, kdo se stal pro většinu tuningářů ikonou, pro holky s vkusem idolem, pro pár dalších hrdinou. Jelo se od Velké ceny k Olympii, troubilo se, blikalo... auta byla polepená fotkami, nápisy, vlajkami. Účast byla nečekaná!Problém byl v organizaci, jelikož v polovině cesty se ohlásilo, že se mají vrátit z
pátky k Velké ceně, ale co už...
U Olympie jsme zapalovali svíčky, což bylo, alespoň pro mě, nejhezčí z celého večera. Zavzpomínalo se, trochu se pobrečelo, ale bylo to kouzelné. Plamínek za každého z nás. Jedna vzpomínka do nebe.
Mimo to se vybíraly i peníze na ROWW. Díky moc organizátorům!

Točila to i televize - seriózně tím myslím Primu. To, jakou blamáž z toho udělala Nova...není třeba komentovat. Oni totiž nic jinýho, než obracet realitu neumí.
Zprávy na Primě, 25. minuta.

Za mě říkám díky moc. Ulevilo se mi, spadlo to ze mě. Nikdy na něj nezapomenu, ale už jsem smířená... Už klidněji spím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 někdo kdo ho měl pravdu rád | 12. prosince 2013 v 17:23 | Reagovat

Já se s jeho smrtí smířit nedokážu, bude to 14 dnů a stále to moc bolí. Byl skvělý človíček a byl jedním z těch, který mi cestu k filmovému světu ukázal. Jsem rád, že existoval Paul Walker a nezapomenu, jeho dílo bude pro mne památka na něj.

2 Vendy | Web | 31. prosince 2013 v 11:25 | Reagovat

Na zprávy jsem se chtěla podívat, ale byla tam samá reklama.
Stejně ale věřím, že to byla úžasná akce a důstojné rozloučení s vašim oblíbencem. Pěkná akce, Paulovi by se určitě líbila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama