Rojili se motýli

28. prosince 2012 v 20:11 | Karin |  Téma týdne
Byla bych tu mohla vypisovat seznam věcí, které mi Ježíšek pootevřeným oknem přinesl pod stromeček a jeho hodinová práce s balením brzy přišla vniveč, když jsem s nedočkavostí mně vlastní trhala papír. Myslím si, že vykládat o utěrkách a povlečení není třeba, i když bych mohla říct, jak krásné zelenomodré s kostečkami ty utěrky jsou a plácat jen tak zbůhdarma stovky slov. Prostě proto, abych něco někomu řekla. Jedno, co to bude. Nějak jsem o tu svoji schopnost přišla při stěhování se z kolejí do bytu. Asi zůstala v některé z těch krabic, pěkně na dně, aby nebyla vidět. Její smůla, já se jí doprošovat nebudu.
Bydlíme! To teď vykřikuji do zvednutých telefonů a vypisuji do facebookových statusů. Ach, je to šílené a kdo by to byl před rokem řekl, že s tím, do kterého jsem se nechtěla snad ani zamilovat, teď budu sdílet život a pár místností kolem. V mojí hlavě je takový posměšný hlásek, prohlašující, že je to příliš brzy, ale existují prostředky, jak jej umlčet. Můj svět se teď pomaloučku roztápí ve sladkostech pohádky, kterou žiju.. tedy když zrovna nemám chuť Pilota zabít a neházím po něm předměty, které se v danou dobu nacházejí na dosah ruky. Hecli jsme se a pořídili porcelánové nádobí. Je to na jeho zodpovědnost, protože takovým talířem bych ho klidně mohla i přizabít.
Mladý pán pak sehnal krásnou postel, bytelný stůl, sedačku, lednici a dalších milion věcí. Původní holobyt se změnil v "Tady jsem doma". Už máme i židle a stůl v kuchyni a návštěva si má kam sednout. Jsou to zánovní věci, ale krásné. Dělám mu snídaně, on mi chystá večeře a letos jsme spolu slavili první Vánoce.
Za okny padal sníh a my si pořídili stromek moderně v květináči. Pak ho dáme našim na zahradu přes jaro. Koupili jsme ozdoby a Ježíšek přinesl dárky. A ony byly plné nádherných motýlů, kteří se pak rozletěli po pokoji a dělají nám tu kouzla.

Truhlička na šperky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creepy cake | Web | 29. prosince 2012 v 22:29 | Reagovat

Kouzelné.
Kouzelné.
Kouzelné!

Strašně se mi chce při tom brečet dojetím, to bude i tou hudbou, i mojí náladou..ale..jsem tak ráda a hrozně vám to přeji ♥

2 Vendy | Web | 31. prosince 2012 v 14:24 | Reagovat

To je pohádkové vyprávění. Aspoň něco se někomu daří!
Přeji ti krásné bydlení v novém domečku (nebo bytečku). Utěrky se hodí! A spousta dalších maličkostí.
A hlavně, vlastní střecha nad hlavou, mít kde spát, kde jíst a kde být rád.
To ti moc přeju nejen dnes, ale i do budoucích časů. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama