Paul v Londýně natáčí FF6

30. července 2012 v 21:16 | Karin |  Články, recenze
Paul Walker všemožně na internetu informoval, že přilétá do Evropy, konkrétně do Londýna. Pak si postěžoval na zdejší zataženou oblohu, objevil se na slavnostním zahájení olympijských her a dnes pěkně tweetoval následující:
First day of filming Fast 6 is underway!!! Are you guys as excited as I am?
Takže dnes (30.7.2012) je oficiálně první den natáčení Rychle a zběsile 6. A já věřím, že se bude na co těšit.
Proč další pokračování? Ne, nebude z toho seriál, ale když pětka vydělala za dva měsíce 600 milionů, tudíž se stala nejúspěšnějším dílem serie a většina lidí se shodla, že byla i nejzajímavější, tak proč nepokračovat. Vlastně vydělala tolik, že už je jistý i sedmý díl, který se bude ale natáčet až po šestém (a jestli vás to zajímá, tak se bude točit v Německu).
Režírovat bude opět Justin Lin, objeví se všichni staří známí a i nějací neznámí. Odehrávat se bude v Evropě (jak ti bystřější z vás už pochopili). Začíná se v Anglii, následovat budou Kanárské ostrovy.
Americká premiéra je naplánovaná na 24. května 2013.
Podle fandimefilmu.cz by šestka měla být přímým pokračováním pětky, ve kterém Toretto (Vin Diesel) zjišťuje, že Letty (Michelle Rodriguez) je naživu a řídí v Evropě pašování ilegálních imigrantů. Proto se Toretto setkává s O 'Connerem (Paul Walker) a dalšími přáteli, aby se společně vypravili do Evropy, Letty našli ji dřív, než ji vypátrá policie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Paul Walker

je děsně sexy chlap. 75% (9)
je sexy chlap. 16.7% (2)
je kdo? 8.3% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama