Blue world

28. července 2012 v 18:25 | Karin |  Svět je opět krásnej (střípky rockerské princezny)
Tak nějak jsem dnes přemýšlela při pohledu do vzdouvajících se vln, které s sebou odnášely částečky písku zpod mého těla a tvář mě pálila od slunce. Uvědomila jsem si, jak podobní si s "Pilotem" jsme. Jak stvoření pro sebe. Fascinováni modrou.
On miluje oblohu, vzduch, létání. Snad pro tu nekonečnou svobodu, volnost, vzrušení a krásu. Ano, dovede mi dávat fantastické přednášky o vzdušných proudech a když jsme spolu pouštěli draka, oči mu svítily takovou radostí, že na to do smrti nezapomenu. Občas je i on mým velkým dítětem. Přiznávám se, že letadlům houby rozumím, ale ráda jsem od něj vzdělávána. A mám ráda, když vzhlédne nadšeně k obloze, udělá ten svůj nadšený pazvuk, pronese tu a tam nevhodnou větu (to už se mi tolik nelíbí), a pak zavalí něco šíleného jako D-194 (právě jsem si to vymyslela) s tím, že tak se to letadlo jmenuje. Klidně by mohl kecat, nepoznala bych to. Je hezké, když je pro něco nadšený. Třeba jednou sám bude takové řídit/pilotovat. Splníme mu sen. To by bylo milé.

Já miluji vodu, moře, potápění. Když sluneční paprsky dopadají na hladinu, pod vodou kreslí na vaší kůži čárečky. Když plavete a máte pořád dost vzduchu. Když prozkoumáváte kamenité dno a hledáte poklady, mušle, pozorujete rybky, krabi, hvězdice.. Je to jiný svět. Miluji tu volnost kolem sebe a ten klid. Rozmachovat se pažemi, neomezována ničím a nikým kromě vlastních plic. A mám ráda modrou. A Paula Walkera ve filmu DO HLUBINY.
A jsou místa, kde se nebe a voda potkávají, víte...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama