Kdo nezažil..

25. května 2012 v 10:52 | Karin |  Sebedestruktivní pochody
Kdo nezažil, nepochopí.
Ve zprávách je to každý druhý den a když je týden dobrý, tak pak "jen" každý třetí večer. Stává se to. A vinu..no hodím to všechno na chlapy, protože to tak bývá. Protože povětšinou jsou to zvrhlí prasáci, kteří si potřebují snad něco dokázat.. a ničí životy dětem.
A když to pak vidíte v televizi a z mysli se vám noří vzpomínky na velké drsné ruce, pláč, prosby.. usmějete se na matku, co tam sedí u zpráv s vámi, odejdete na záchod, zamknete se, nacpete si pěst do pusy, aby nebyl slyšet váš křik a po tvářích se vám koulí slzy. Víte, že tenhle týden už nebudete dobře spát, nepůjde to. Víte, že tento týden se vás přítel nebude moci dotknout nikde jinde, než na tváři. Víte, že své sladké tajemství si budete muset držet dál. To prase potkáváte, na rukou máte husí kůži, co by prořízla tričko a chce se vám zvracet. Místo toho si odsednete na druhou stranu stolu, co nejdál to jde a vyprávíte, jak vám to jde ve škole.
Tohle je ten život, co jsme si nevybrali. Tohle je život, který musíme žít. A lidi nerozumí.
Já vím, jsou stovky holek, co jsou na tom mnohem hůř. Holky, které nedokázaly z toho hnusu utéct. Holky, co byly znásilněny. Holky, co se s tím nesrovnají. Holky, co nemaj svoje velké krabice ve skladišti paměti s nápisem NEOTVÍRAT.
Sakra, ale my chtěly jen trochu lásky. Takové, co patří dítěti.
Četla jsem Lolitu od Nabokova. Inu, poučné čtení to bylo. Poznávala jsem se, tu a tam. Možná, že jsou vyzývavé typy holčiček, ale to neznamená, že mají být... využity, zničeny. A i když pan Humbert svou Lo miloval, nemění to nic na tom, že jí zničil život.
Nechápu proč, nikdy to nepochopím a nikdy neodpustím. Je to neodpustitelné.
Díky bohu, že to nebyl nikdo z blízké rodiny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama