Já jsem ta matice

11. března 2012 v 20:30 | Karin |  Svět je opět krásnej (střípky rockerské princezny)
Má milá M,
Jsme šrouby a matice.. teda ta matice jsem já, tím jsem si jistá. Na víkend jsem byla u "pilota". Jasně, měla jsem přijet už včera, ale nakonec jsme se vraceli "až" dneska dopoledne. Já s hlavou v oblacích a cucflekem na krku, on s lehkým úsměvem na rtech...na těch sladkejch rtech...sakra!
Měla jsem z toho nervy. Jet k Němu a představit se rodičům..já, s ofinou do očí, podivným vzezřením a oděná..no ne zrovna reprezentativně a už vůbec ne v barvách! Ustoupila jsem a vzala si bílý tričko (s kytarou). Celou cestu- dvě a půl hodiny- nadával sprostě a hádal se s GPSkou. Ona zas nadávala jemu, že překročil rychlost a měl odbočit vlevo. Jasně, nasadila jsem příjemnej úsměv, přikyvovala a krčila rameny dle potřeby. Je to prostě šMOULA, nervák, já to beru, taky při řízení nadávám, i když ne tolik. Koupili jsme rodičům láhev vína a dali se do představování. Jsou milí. O tom žádná. Aspoň že tak, po tom hororu, co bylo u bejvalýho.
Ještě jsi neusla? Já to zkrátím, já vím! Koukali jsme na filmy, probírali knížky, dostala jsem nádhernou básničku, kterou mi musel pod pohrůžkou přečíst (měla jsem slzy v očích, bylo to romantický a nesměj se!), mazlili jsme se dlouhý předlouhý nádherný hodiny a pak šli spát. A usínala jsem mu polonahá na rameni přesně tak, jak to miluju. V noci mi bylo chladno, tak mi dal svůj vršek od pyžama, hladil ve vlasech a občas políbil na čelo.
Ráno vstával dřív než já a když jsem se probudila, donesl snídani o třech chodech a čaj. Jenže taky bylo skoro deset, když já milostivě vstala. Zůstali jsme do večera a tak nějak vyplynulo ze situace, že by se hodilo přespat a vyrazit až ráno. Já se měla rozhodnout. Ty víš, jak na tom jsem a to jen kvůli tobě! Rozdvojená osobnost, paráda. Bylo to jasný, představa další noci s ním byla silnější, než nějaké svědomí, nebo povinnosti!
Nachystal večeři, sedli jsme si do postele.. vzal hřebínek a česal mi vlasy. Chtělo se mi štěstím brečet. Tohle taky ještě nikdo nedělal a bylo to tak..úžasný! Dokonalý! Něžný! Dostalo mě to do kolen.
A pak jsme spali. Měla jsem špatnej sen, stává se. Nic moc si z toho nepamatuju, nebyl tak zlej jako obvykle, ale vyděsil mě. A "pilot" mě objímal a tišil, dokud jsem zas neusla.
Ráno jsem se vzbudila o něco dřív a koukala se jak spí, jsem potvora. Pochrupoval a trošku se usmíval, chtěla jsem ho hladit ve vlasech a taky po těch fascinujících rtech, ale vzbudil by se, tak jsem jen tiše trpěla a kochala se. Polibek na dobré ráno, snídaně do postele. Polibky, objímání ("Ty seš takovej tuleň, viď?"), prohlížení starých fotek, pošťuchování se..zase mi česal vlasy a pak řekl, že mě miluje. Asi se mi na chvíli zastavilo srdce. Možná jsem špatně slyšela? Přiznávám, čekala jsem na to celý víkend, kdykoli řekl, že mi chce něco povědět. Říká se tomu "polechtat ego". Řekla jsem na to, že to tak určitě není.
Zeptal se, jestli ho miluju. Lhala jsem.
Jeli jsme domů, hráli Šrouby a matice.. my do sebe ryli a svěřovali se. Zastavil u domu, dala jsem mu dlouhou pusu a šla.
A teď koukám na mobil, jako by ho mohl můj pohled přimět k tomu, aby zazvonil.. napsal, jenže chci víc. Nikdy nevíte, jak vám něco může chybět, dokud to není pryč. A pilot mi chybí tak, jak je to jen možný. Vím, že je občas nesnesitelenj, protivnej chlap, jenže to je každej druhej. Ať je raději protivnej teď, aspoň si tím definujem vztah, než bejt pak překvapená. Věřím mu. Úplně ve všem.. Teď už mě nesmí opustit. Teď už mi nesmí ublížit, protože..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rudovlasá Víla | Web | 11. března 2012 v 21:08 | Reagovat

Taky koukám na svou holku, když spí xDD hrozně jí to štve, ale já patrně trpím úchylkou zvanou "Dívej se, jak ostatní spí" xD
Mimochodem, moc se mi líbí ta tvá rozdvojená osobnost x)
Pozdravuj jí :3

2 Vendy | Web | 12. března 2012 v 22:09 | Reagovat

Páni.
To ještě existuje?
Já myslela, že romantika už vymřela! ;-)  8-)

3 Vendy | Web | 12. března 2012 v 22:10 | Reagovat

P.S. tím jsem chtěla říct, že to bylo nádherné povídání a nevěřila jsem svým očím, že může existovat něco tak pěkného. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama