Říjen 2011

Jared Leto- funny a crazy

17. října 2011 v 20:47 | Karin |  30 Seconds To Mars
Nemůžu z něj! Je to ten největší a nejšílenější kašpar, jakýho znám :D vystřídal milion účesů, dvakrát tolik šílených kreací a co slovo to perla :D a ty jeho grimasy :D tan chlápek je šílenej a dokonalej. Tady je výběr zatím toho nejlepšího, co jsem si na netu našla a vy se pokochejte a pobavte. Nejde ho nezbožňovat.
1)Jared zpívá na playback

2) 30STM na nákupech, aneb ať žije kleptomanie

3)Jared a Shannon "zpívají" písničku od Jamese Blunta :D a Tomo se směje

r-e-v-o-l-v-e: You’re just so… omgimage

Život bez elektřiny

9. října 2011 v 13:30 | Karin |  Téma týdne
Co je elektřina? Nebudu stahovat poučky z tetičky Wikipedie o tom, že :"Elektrický proud je uspořádaný pohyb nositelů elektrického náboje. Stejnojmenná fyzikální veličina, obvykle značená I.....". Ne, tohle ode mě opravdu nečekejte. Jsem člověk pátrající ve vlastní fantazii a ne v matematickofyzikálních tabulkách. Jen to slovo mě děsí. A proto omluvte moji neznalost a značný stupeň ignorantství a při mém pokusu o nastínění světa fantazie mějte trpělivost.
Bez elektřiny by nemohl vzniknout tenhle článek, ani žádný jiný. Bez elektřiny bychom prožívali o dost víc reálný život: víc si povídali a mín proseděli u nereálných filmových příběhů.
Když se zeptáte dítěte, jak vypadá elektřina, co řekne? Nebude vyprávět nic o shluku atomů s nábojem, kdepak. Možná si představuje elektřinu jako kupu hvězdiček, co jde za sebou, nebo jako blesk, co jde v drátech. Pamatuju si, že když jsem byla malá, myslela jsem si, že je v rádiu schovaná malá paní, která čte zprávy a zpívá. Nedokázala jsem pochopit, jak je jinak možné, aby se z rádia ozýval hlas. A to mi věřte, že jsem se tu paní pokoušela najít všemi možnými způsoby. Pár rádií padlo za vlast. Jenže jak to chcete dítěti vysvětlit? Vždyť elektřina není vidět (pokud nemáte zrovna vadné zásuvky), slyšet, nedá se zvážit, nedá se jí dotknout, ani změřit, jak je dlouhá, nebo široká...
Život bez elektřiny by byl o poznání nudnější, ale alespoň by se děti nepokoušely hledat trpaslíky v rádiích :)