Srpen 2011

Miluju chlapy s nalakovanýma nehtama

28. srpna 2011 v 20:36 | Karin |  30 Seconds To Mars
Možná je to divný, možná je to úchylný a možná je to děsně sexy :) chápci s oloupaným lakem na nehty. Rockeři každým coulem s obrovským sebevědomím a talentem. Tady je ten zlomek, co si získal moje srdce.
Na prvním místě je na sto procent Jared Leto ze skupiny 30 Seconds To Mars. Je perfektní!

Modré nehty ->

Černé nehty ->

Bílé ->

A dokonce i růžové ->

A kdo dál? Co takhle Dominic Monaghan, který se proslavil svou rolí v Pánu Prstenů a hlavně jako rocker Charlie Pace v seriálu Ztraceni?!

Následuje Gerard Way ze skupiny My chemical romance!

Rychle a zběsile 5-nepovedené scény a smazané scény

28. srpna 2011 v 14:42 | Karin |  Videa s Paulem
Už je to nějaký ten měsíc, co Rychle a zběsile pět trhalo v kinech rekordy návštěvnosti a vydělávalo slušný balík peněz na další pokračování. Teď se na světlo dostaly konečně i nepovedené scény a různé rozhovory a postřehy z natáčení. Tak tady jsou.Behind scene- celé o Brianovi (Paulovi)
Tady je perfektně vidět, jak Paul rozumí autům a radí se s režisérem.

Paul v Jižní Africe

24. srpna 2011 v 20:01 | Karin |  Fotky Paula Walkera
Po obrovském a zaslouženém úspěchu Rychle a zběsile 5, které vyhrálo cenu Teen Choice Award 2011 pro nejlepší akční film, si vzal hned další projekt. Tím se se stal akční film Vozidlo 19 (Vehicle 19), který vypráví o chlápkovi v podmínce, kterému jedno půjčené vozidlo obrátí život vzhůru nohama-podrobněji zde. To co chci říct je, že se film natáčí v Jižní Africe a Paul se tam evidentně baví. Vše dokazují následující fotky, které si vkládá na facebook.

Paul krotí divou zvěř

Stará se o roztomilá mláďátka

Pracuje dlouho do noci a pak se dopuje kafem s kamarády Úžasný

Hodně cestuje a trénuje americký úsměv Smějící se

A v neposlední řadě dělá chůvu všem dětem okolo Usmívající se

30 Seconds To Mars-The Kill (Shining)

2. srpna 2011 v 19:48 | Karin |  30 Seconds To Mars
Kdo viděl film Osvícení od Stanleyho Kubricka z roku 1980 s Jackem Nicholsonem v hlavní roli šílence, tak mu prostředí klipu hodně řekne. Film byl natočen podle stejnojmené knihy mistra hororu Stephena Kinga. A kdo by neznal legendární fotografii umístěnou nalevo? (,,Zlato, jsem doma!" )
Kdo by nepochopil, v tom hotelu straší duchové :)
30 Seconds To Mars je americká rocková kapela pocházející z LA ze státu Kalifornie, která vznikla v roce 1996. Skupina zatím vydala 3 studiová alba(30 Seconds To Mars, A Beautiful Lie, This Is War). Více o kapele přidám během týdne :) Klip je tedy jak pro fanoušky skupiny, tak Stephena Kinga a tak filmu Stanleyho Kubricka.