Červenec 2011

AE performance a závody v Pikes Peak 2011

26. července 2011 v 23:15 | Karin |  Články, recenze
Rozhodla jsem se to vzít jedním vrzem- článek o společnosti ae performance, Paulu Walkerovi i závodech v Pikes Peak
  • æ performance je společnost specializující se na konstrukci a výrobu pro Evropské a Japonské automobily včetně Porsche, BMW, Audi a Nissanu. Kromě nabídky vlastního sortiment výrobků, nabízí také výrobky nejlepších a nejkvalitnějších značek včetně Volk, BBS, ADV, Ohlins, Brembo, a mnoho dalších.
æ performance nabízí také řadu služeb od závodní přípravy, instalace všech součástí, údržbu a servis vozidla.
æ performance má také vlastní značku oblečení s jejich logem, které si můžete na internetu koupit.
Tato společnost byla založena v roce 2006 a od té doby prudce roste. Nachází se ve Valencii a Californii.
Každý, kdo trošku sleduje dění kolem Paula Walkera si musel všimnout, že u této značky figuruje i jeho jméno. Pozornému divákovi neušlo šedé tričko, které měl na sobě v nejnovějším díle Rychle a zběsile 5 s logem této společnosti.


A proč o tom vůbec mluvím? 26. června se totiž konal 89. ročník slavného závodu Pikes Peak International Hill Climb- závody do vrchu v Coloradu. A tam přece Paul nemohl chybět! Nutno dodat, že autům hodně rozumí. Usedl do své oblíbené bílé Porsche 911, které zde působilo jako Safety car-v americe je užíván název Pace car (pro ty, kteří moc autům nerozumí vysvětlivka- toto auto je vysláno na trať s účelem omezení rychlosti za ním jedoucích závodních vozů, když došlo na trati k nehodě, nebo jsou tam nečistoty).
Totoho ročníku se účasnilo přes 190 závodníků, závod je dlouhý 12,42 mil (necelých 20 km) se 156 zatáčkami, stoupání dosahuje v nejvyšším bodě 14 110 stop, což je 4300 metrů nad mořem. Z toho vyplývá, že motory tu mají velký problém s dodávkou kyslíku. Podél trati také nenajdete skoro žádné záchranné bariéry nebo únikové zóny, takže každá chyba se trestá
Letos zde byla pokořena bájná hranice 10 minut, což na dvacetikilometrovém úseku znamená průměrnou rychlost 121,7 km/h. Dokázal to závodník Nobuhiro Tajima se speciálem Monster Tajima Suzuki SX4.
Pár fotek ze závodu (zdroj: Paulova oficiální fan stránka na facebooku)-
Pikes PeakRychle a zběsile :D alespoň podle jeho výrazu

A teď galerie JEHO triček ae performance
Name: Jam FNF (2).jpg Views: 1176 Size: 37.5 KB

Začátek- od zítřka

20. července 2011 v 15:07 | Karin |  Téma týdne
Jasně a co třeba od zítřka? Znáte ten pocit, když si naslibujete hory doly a sepíšete všechno co na sobě změníte a slavnostně si odpřísáhnete, že zítra to začne? Jenže druhá věc je, jak dlouho takové předsevzetí vydrží. Budu na všechny milá, budu víc sportovat, zavolám té doktorce, dočtu knihu nebo prostě jen zhubnu...
V životě jsou i věci, co se naplánovat nedají a netušíte, kdy příjdou. Vemze si třeba mě. V květnu jsem se rozešla s přítelem po dvou rocích. Neplánovala jsem si to, prostě to přišlo. A ano, začala jsem žít jinak. Nevím, jestli je to lepší, ale na sto procent je to jiné! Život se mi obrátil o 180 stupňů během měsíce. A teď je mi líp. Chodím víc mezi lidi, mám mnohem víc času a "bohužel" i větší přísun alkoholu. Játra mi nepoděkují a rodiče jsou rádi, že jsem šťastnější, než dřív. Chodíme s kamarády na různé akce a já si užívám druhou pubertu. Proč by ne :-).
Začala jsem taky chodit do divadla. To, co jsem považovala před rokem za největší snobárnu, je teď docela příjemným zpestřením večera.
Jenže začátky sebou přinášejí také hrozný strach. Ten pocit, že se ženete do neznáma se mi ani trochu nelíbí. A většinou se mu snažím bránit tím, že zůstanu u starého, i když to není tak dobré, ale alespoň tu není ten pocit, že nevíte do čeho jdete. Třeba když jsem měla poprvé jít do klubu. Samé silácké řeči, ale když se mělo za hodinu vyrážet, já seděla v pokojíku ve spodním prádle u otevřené skříně a škubala si vlasy, že nemám co na sebe a v ruce teleon, abych mohla zavolat kamarádce a uvolnit se. Jasně, vymluvit se, že mě bolí břicho, nebo přijela návštěva a já nikam nemůžu. Lžu nerada, ale život mě naučil před takovými situacemi prostě utéct. A co? Šla jsem a vlastně to bylo moc prima.
Za hodinu se jdu přihlásit do autoškoly. Taky nový začátek. A taky bych nešla, kdyby se mnou nešel můj tatínek, co mě tam dovede snad i za ruku a slibuje, že mi s řízením pomůže. Mám pocit, že jsem na tohle levá. Baví mě řídit, ale bojím se.
A to nejdůležitější? Dneska jsem dokoukala seriál Ztraceni. Byly to 4 roky mého života a dneska jsem viděla poslední díl. Jakto, že až dnes? Bála jsem se pustit si ho. Protože co pak? Na co budu koukat, když tohle zkončí? A chci vůbec vědět, jak to dopadne? Začala jsem se koukat, když mi bylo sladkých 14 let a teď? A jak to dopadlo? Všichni se stejně potkali a vzpomněli si jeden na druhého. Protože to tak mělo být. Nebáli se jít do dalšího neznáma.
Co toho všeho plyne? Začátek znamená strach, který je nutno překonat, aby nás potkalo něco nového, lepšího.
Už vím, na co čekám a čekat zatím budu. Na toho, od koho nebudu moci odtrhnout oči a koho, když se dotknu, tak poznám, že je ten pravý. A nebudu se víc bát. Od zítřka!
Na shledanou v příštím životě.

Druhá tvář - bílá nebo černá

8. července 2011 v 21:12 | Karin |  Téma týdne
První co mě napadlo byl Joker z filmu Batman. Samozřejmě byl vykreslen jako ten největší zlosyn, co zabíjel na potkání a ještě se u toho chechtal jako pominutý, ale co když...mohl mít těžké dětství, ztratit někoho pro něj důležitého, nebo k tomu být prostě vychován. Pro mě je daleko zajímavější, než ten superhrdina nudnej Batman. Musí se nad ním přemýšlet.
Nic není jen černé nebo bílé. Není jen dobro nebo zlo a podobných přirovnání bych mohla vymyslet desítky. Tak to nechodí v životě. Já mám ráda modrou barvu a v každém z nás je špetka dobra a špetka zla.

Také mám svoji druhou tvář. Když tak nad tím přemýšlím, tak vlastně rovnou další dvě tváře. Skryté pod tou maskou čerpající od každého.
Když je nutno se bránit, je mi ubližováno, nebo jsem ve společnosti lidí, kterým nedůvěřuji, pak vystrčím drápy a dokážu být docela ostrá. Já se nenechám od nikoho ponižovat. Prostě mlčím, nadechnu se a dotyčného pošlu tam, kde slunce nesvítí. Rychlý a účinný proces. Smutné je, že občas pošlu do oních míst i lidi, kteří tak hrozní nejsou, ale já jim prostě nevěřím a nechci si je pustit k tělu.
A má druhá tvář? Romantička milující letmé pohlazení, přírodu, sladké filmy, krásné šaty a spaní po boku člověka, kterého miluji. A vystavující na odiv všechno- své obavy, strach a potřebu, aby mě někdo objímal. Jenže tohohle člověka pozná jen málokdo.Paul Walker a Jasmine Pilchard-Gosnell (2011)

5. července 2011 v 20:18 | Karin |  Články, recenze
Proslíchalo se kde co. Nejdřív všichni volali, jak se Paul (37) s Jasmine (21) zasnoubili (jestli je to v Americe vůbec možné v 19ti letech :-D haha), chvíli byl klid, letos se určitě rozešli a fanouškové to ví na 100%. Návštěvnost článku o Paulovi a jeho přítelkyni vzrostla dvojnásobně. Všichni pátrali po tom, co je pravda. Já taky. Nebudu tvrdit, že jsem neměla trochu škodolibou radost. Vždyť ona je skoro stejně stará jako já a já bych pro něj udělala první poslední a udělala bych ho šťastným ... ♥
Všechny dohady vyvrátily až následující fotky pořízené 28. května letošního roku v Santa Barbaře. Vždyť spolu vypadají tak šťastně :) zašli si na romantický oběd a pak se projeli lodí. Spokojenost je na něm znát, vždyť ona je prostě jen Taková normální holka a za to jsem stokrát raději, než kdyby chodil s lehkou děvou už od pohledu. :)
Zadařilo se mi taky zjistit jeho oblíbenou písničku. K mému překvapení to nejsou Kings of Leon, ale Coldplay a jejich písnička Warning Sign :) tak co si ji pustit ke sledování fotek? .)

Život je jeden velkej seriál

3. července 2011 v 23:59 | Karin |  Téma týdne
Když se tak nad tím zamyslím, celej náš život je jeden předlouhej a skoro nekonečnej seriál, jako ta Ulice co dávaj na Nově už x let. Občas si říkám, že kdyby mě někdo pozoroval několik měsíců, den co den, asi by se docela divil a možná by to byl i docela poutavý seriál. Vždyť jen za posledního půl roku se toho stalo tolik! Takových změn v mém životě. Spousta chyb, omylů, smíchu, konfliktů, pár nových přátel, zrada, možná nová láska, párty se spoustou alkoholu, několik přečtených knih a probrečených večerů. Pořád se něco děje.
Já sama jsem závislák na některých seriálech, jako jsou Ztraceni, Zoufalé manželky a Will a Grace a teď si říkám, jestli je na nich něco pravdivého, reálného. Myslím si, že kolikrát ano. A když pak Mike opouští Susan (Zoufalé manželky), tak u toho brečím jak želva a chce se mi nadat jim, protože se přece tolik milujou a dělaj si to zbytečně těžký. A v reálném světě se pak rozejdem s klukem a já ani neuvažuju nad tím, že bych ho měla vzít někdy zpět. Není to smutný?
Pokud jde o Willa a Grace, tam není co řešit. Pro mě jsou gayové na vyšší úrovni, než většina hetero chlapů a tak sháním homokamarády kde se dá :-D faktem je, že většina z nich je větší ženská než já :-D a až se půjde pochod za práva gejů, tak si udělám pořádnej transparent a půjdu do ulic, protože nediskriminuju! A navíc pohled na dva pěkný kluky není k zahození.
A Ztraceni? Ten seriál mě baví od prvního dílu. Je to tajemný, je tam pustej ostrov s pěknou pláží a má to děj. Navíc jsem si tam našla hrdinu- Charlieho. Ten chápek mě fascinuje a nejen tím, že je roztomilej, hraje na kytaru, byl rocker, má odrbaný černě nalakovaný nehty a složitou minulost. Taky všemi těmi symboly, jako FATE (osud) napsané na prstech po tom, co se s nimi zřítilo letadlo a tak dále..
V každém seriálu si najdu svého idola, někde lehce a jinde to jde hůř a tomu pak po celou dobu fandím(pokud mi ho nezabijou:-( ). Kéž by to tak šlo i v reálném životě. Pořád na něco, nebo někoho čekám a on nikdo takový nepřichází. Jo. Život je jeden velkej seriál.

Tak tady je TOP mých postav z různých seriálů

1) Charlie Pace (herec Dominic Monaghan) seriál Ztraceni
Bývalý kytarista rockové skupiny Driveshaft, problémy s drogami, které na ostrově překonal. Také se staral o těhotnou Claire. Na prstech FATE (osud), na rameni LIVING IS EASY WITH EYES CLOSED (Snadno se žije s očima zavřenýma). Navíc zemře hrdinskou smrtí-zachrání všechny na ostrově.
Charlie Pace

2) Mike Delfino a Susan Mayer (hrají: James Denton a Terri Hatcher) seriál Zoufalé manželky
On je instalatér- nově přistěhovaný, svobodný a strašně sexy, ona je rozvedená, potrhlá, zoufalá manželka, co se do něj bezhlavě zamiluje. Rozejdou se, sejdou, rozejdou, sejdou, vezmou, rozvedou, hádají se, milují se a nakonec spolu žijí.


3) Jack McFarland a Karen Walker (hrají: Sean Hayes a Megan Mullally) seriál Will a Grace
Tento seriál jsem poprvé viděla na dovolené v Itálii a nutno podotknout, že přestože jsem jim v Italštině nerozuměla ani slovo, smála jsem se jako pominutá. Ti dva jsou ztělesněním dokonalé dvojice. Nesnáší se a zároveň milují a jsou důležitým oživením celého seriálu. Jack je gay na entou, který nenechá napokoji jediný "poklopec" a Karen zase miluje kokteily formou: 3 druhy prášků zapít vodkou. A jejich humor je geniální.
JACK: Looks like you’re gonna have to call out the big guns.KAREN: Yeah. [grabs her breasts] Bang! Bang! [blows each one] Ha ha ha ha!JACK: [dissapointed] You’re supposed to let me blow.KAREN: Ok, honey. Get ready. [grabs her breasts again] Bang! Bang

Davidoff Cool Water-konečná verze reklamy

1. července 2011 v 22:26 | Karin |  Videa s Paulem
Tak jsme se konečně dočkali! Po sérii fotek a několika videích, které nás měly nalákat. A o co jde? No přece o reklamu na novou letníí vůni od Davidoff Cool Water s Paulem Walkerem v hlavní roli :) Sice se mi ještě pořád víc líbí to hned první video, ale tohle je taky prima :) Sluší mu to tam ♥ Užijte si to ♥ To odhození trička je hodně působivé ♥