Dopis 9.- po loupeži

16. června 2011 v 12:21 | Karin
Od: Kathy.25@ny
Pro: TruckerGeorge@ca
Předmět: Dopis 28.
Datum: 21. 08. 2005, 14: 38
Drahý Georgi
Nevěřila jsem tomu, že ještě usnu, ale nějakým zázračným způsobem se mi to podařilo a vzbudila jsem se sotva před hodinou. Neuvěřitelných 12 hodin spánku. Takhle jsem se nevyspala od té doby, co je malý na světě. A to nejlepší ještě přijde. Když jsem vstala z postele, malý Benjamin si hrál na zahradě s autíčky a dokonce už byl po obědě. Brian se tu o všechno postaral a mě prostě nechával odpočívat. Už se moc těším, až se za námi vrátíš domů a budu se mít zase takhle pohodově.
Dneska mi naprosto výjimečně není po probuzení špatně od žaludku a nebolí mě hlava. Možná proto, že už je po půl 3 odpoledne. Je mi trochu hanba, že já si vyspávám a "cizí" člověk se nám tu stará o dítě a o dům. Omluvila jsem se mu, ale on se jen smál. Malý si na něj už taky hezky zvykl a evidentně spolu vycházejí. Teď spolu blbnou na terase, slyším, jak se smějí až sem. Zítra odpoledne nám přijdou nainstalovat ten alarm, před chvílí jsem s tou firmou dotelefonovala. Martina se mi nabídla, že dnes přes noc zůstane s námi doma i s Tadeáškem. Vypadá to na maminkovský večer. Pak ti pošlu fotky, jestli nějaké uděláme.
A co ty? Kde teď vlastně jsi? Omlouvám se za svou paniku ve včerejším e-mailu. Vím, že tohle všechno děláš jen a jen pro nás, aby jednou mohl malý studovat vysokou školu a do té doby jsme se měli líp. Navíc vzhledem k situaci se teď peníze budou hodit ještě víc.. časem ti to povím. Budu ráda, když si najdeš zítra čas a zavoláme si. Malému už taky hodně chybíš a potřebuje si s tátou alespoň popovídat. Je hrozné, že je teprve srpen a ty budeš pryč ještě tak dlouho L Moc nám chybíš.
XXX Kathy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama