Červen 2011

Davidoff Cool Water

29. června 2011 v 7:59 | Karin |  Fotky Paula Walkera
Tak je tu první fotka, která nejspíš bude opravdu zdobit plakáty :) je tu nádhernej, nebýt těch upravených očí alias barva Davidoff Cool Water. :) Už se nemůžu dočkat konečné podoby reklamy! :) A dole pak takový půvabný set fotek :)
Commercial

Davidoff
Dav
Dav

Václav Vašák-reklama na Starobrno

22. června 2011 v 21:15 | Karin |  Filmy a seriály

Václav Vašák- Brněnský idol

Už dva roky bezmezně obdivuji jednoho brněnského herce, jehož jméno zní Václav Vašák. Mám to štěstí, že je nejvíce obsazovaným hercem Národního divadla Brno. Poprvé jsem ho viděla v představení Tajemství pralesa, následoval Německý oběd, Nemrtvý aneb Upír z Transylvánie a především premiéru teď velmi diskutované Korespondence V+W (Voskovce a Wericha), která se velmi povedla :) je to přirozený talent a pocit, když kolem vás s klidem projde, když jdete z divadla, je úžasný! A teď se objevil i v reklamě na Starobrno- ten chlápek hned v prvním záběru s letadlem.


Taková normální holka

21. června 2011 v 21:46 | Karin |  Články, recenze
Taková normální holka- typický americký film alias pohádka o ošklivém kačátku

Je úterní večer a není se co učit. Tak si zapnu televizi s vědomím, že nic lepšího než Ordinaci v růžové zahradě stejně nedávají a jaké překvapení, když jsem zjistila, že si opět trochu pozměnili program a dávají něco o moc lepšího- Takovou normální holku s Paulem Walkerem ve vedlejší roli. Je to klasický film z prostředí americké střední školy, kde je parta dokonalých dívek a pár těch, co jsou všemi přehlíženy a utlačovány. Film byl natočen v roce 1999 a bohužel je v mnohém naprosto tuctový - maturanti na střední škole na jihu Californie mají mít za 5 týdnů maturitní ples, na kterém je volen král a královna. Typickým králem je hlavní hrdina Zack (Freddie Prinze Jr.) - nejhezčí a nejpopulárnější kluk na škole, hvězda fotbalového týmu, jeden z nejlepších studentů ve třídě. Ten má to "štěstí" a chodí s typickou včelí královnou Taylor, která je sice krásná, ale opravdová potvora. Během jarních práznin se Taylor zamiluje do herce ze seriálu Náš svět a nasadí Zackovi parohy. Ten dělá, že se ho to netýká. A je na čase najít si takzvanou trucbuchtu. Samozřejmě, Zac může mít každou, na kterou si ukáže a udělat z ní královnu plesu místo Taylor. Toho se chytí jeho nejlepší kamarád Dean (Paul Walker), typický holkař těžící z pozice nejlepšího kamaráda hvězdy školy, a rozhodnou se uskutečnit nezvyklou sázku a to takovou, že Dean vybere Zacovi holku a on z ní bude muset do 5 týdnů udělat královnu plesu. Následuje velmi zábavná scéna, kdy spolu kluci hodnotí kolemjdoucí dívky z níž je jedna horší než druhá. Vítězkou se stává nevýrazná a podivínská Lancy, o které nikdo nic neví a muži ji ani trochu nezajímají. Raději se věnuje malování a péči o mladšího bratra. Jenže čas se krátí a on ví, že bude těžké z obrýlené, zamlklé, nepřístupné dívky udělat takzvaně NĚKOHO. A tak se jí začne věnovat, vnucovat a časem dokáže získat její přátelství a důvěru. A jak to tak bývá, do Laney se zamiluje.
Pozve se k ní domů spolu s vizážistkou a novými šaty a z podivínské brýlaté holky je najednou velmi pěkná slečna. Zajdou na párty, která se tak úplně nepovede podle jejích představ a ona je rázem populární a nominována na královnu plesu. Aby to nebylo tak jednoduché, začne se do toho všeho montovat Dean, který Laney řekne pravdu o sázce (pochopitelně trochu poupravenou ve svůj prospěch) a sám ji na ples pozve. Jak to celé dopadne? Stane se Laney královnou? Řekne jí Zac, co doopravdy cítí? A co s Deanem? :)
Není nic jednoduššího, než si film pustit .) nic náročného, prostě oddechovka na letní odpoledne :)

Odkaz na kinotip - Taková normální holka
ZAC
Laney Laney
Dean
Sázka

Paul-Davidoff promo spot

16. června 2011 v 20:58 | Karin |  Videa s Paulem
A zase se nám díky VagrantTV poodhalil další střípek z připravované reklamy na parfém Davidoff Cool Water, který má být představen toto léto. Jasně, už to není taková pecka, jako ta hned první reklama kde se promenáduje polonahý a vše je doprovázeno perfektní hudbou, ale pořád je to hezký :) kor jeho zadek odrážející se v naleštěných dveří od auta :-D A gesto, kterým odhodí svlečené tričko.
Užijte si to milé dámy:)


Dopis 9.- po loupeži

16. června 2011 v 12:21 | Karin
Od: Kathy.25@ny
Pro: TruckerGeorge@ca
Předmět: Dopis 28.
Datum: 21. 08. 2005, 14: 38
Drahý Georgi
Nevěřila jsem tomu, že ještě usnu, ale nějakým zázračným způsobem se mi to podařilo a vzbudila jsem se sotva před hodinou. Neuvěřitelných 12 hodin spánku. Takhle jsem se nevyspala od té doby, co je malý na světě. A to nejlepší ještě přijde. Když jsem vstala z postele, malý Benjamin si hrál na zahradě s autíčky a dokonce už byl po obědě. Brian se tu o všechno postaral a mě prostě nechával odpočívat. Už se moc těším, až se za námi vrátíš domů a budu se mít zase takhle pohodově.
Dneska mi naprosto výjimečně není po probuzení špatně od žaludku a nebolí mě hlava. Možná proto, že už je po půl 3 odpoledne. Je mi trochu hanba, že já si vyspávám a "cizí" člověk se nám tu stará o dítě a o dům. Omluvila jsem se mu, ale on se jen smál. Malý si na něj už taky hezky zvykl a evidentně spolu vycházejí. Teď spolu blbnou na terase, slyším, jak se smějí až sem. Zítra odpoledne nám přijdou nainstalovat ten alarm, před chvílí jsem s tou firmou dotelefonovala. Martina se mi nabídla, že dnes přes noc zůstane s námi doma i s Tadeáškem. Vypadá to na maminkovský večer. Pak ti pošlu fotky, jestli nějaké uděláme.
A co ty? Kde teď vlastně jsi? Omlouvám se za svou paniku ve včerejším e-mailu. Vím, že tohle všechno děláš jen a jen pro nás, aby jednou mohl malý studovat vysokou školu a do té doby jsme se měli líp. Navíc vzhledem k situaci se teď peníze budou hodit ještě víc.. časem ti to povím. Budu ráda, když si najdeš zítra čas a zavoláme si. Malému už taky hodně chybíš a potřebuje si s tátou alespoň popovídat. Je hrozné, že je teprve srpen a ty budeš pryč ještě tak dlouho L Moc nám chybíš.
XXX Kathy

Den volna aneb status na facebook když stávkuje MHD

16. června 2011 v 10:14 | Karin |  Téma týdne

Den volna aneb status na facebook

Ráno si vstanu do sluncem provoněného rána a třebaže je sotva půl deváté, nějak se z té postele vyhrabu a slíbím si, že po obědě si půjdu zdřímnout zase, i když vím, že ze slibované dvacetiminutovky budou tři hodiny vydatného spánku a já se zas nestihnu tu kvantovou fyziku naučit. V pyžamu se dobelhám do kuchyně a v uších mi zazní maminčina slova: "Jestli chceš zůstat doma, tak umeješ země, ale tím myslím všude." Samozřejmě, že jsem horlivě přikyvovala a slibovala téměř nemožné. Tak tedy napustím kbelík jarovou vodou, popadnu hadr a dám se do práce. Zábava to není, ale vím, že trpím prokrastinací - chorobným odkládáním úkolů, do kterých se mi nechce - tudíž neexistuje jiná možnost. Uklidím první podlaží a slíbím si, že obývák dodělám po obědě (silně o tom pochybuji). Vstane i bratr, kterého zaúkoluji něčím tak snadným, jako je mytí nádobí. S čistým svědomím si jdu na zahradu natrhat měsíční jahody a mateřídoušku do čaje. A ejhle, ony už jsou zralé i moruše. Zatímco je trhám, přijde mi bratr sdělit, že se jde ostříhat. Ano, vypadá už jako vagabund, ale já si za ty měsíce zvykla. Pokrčím rameny a vzkážu mu, ať si to užije. Když se vrátím s mísou ovoce do kuchyně nelze si nevšimnout, že milý zlatý mladý pán nechal půlku nádobí odmočit ve dřezu a druhou polovinu roznesl po kuchyni tak, aby to vypadalo, že si ho nevšiml a vlastně ani nevěděl, že se má umýt. První reflex velí dodělat práci a pak toho skrčka chytnout pod krkem. Avšak po pečlivém přezkoumání situace se rozhodnu počkat, až se chlapeček vrátí domů, aby práci dodělal. Sednu si raději k počítači s tím, že celému internetovému světu oznámím, jak skvělí jsou stávkující dopravci a kolik se toho dá stihnout, když netvrdnete ve škole. S úsměvem na rtech snídám to čerstvé ovoce a domlouvám se s nejlepší kamarádkou, kam že to půjdeme nakoupit. Jasně, udělám si radost a koupím si nějakou šílenou barvu na vlasy. Odpoledne pak zajdu s kámoškou na kolečkové brusle, zkusím dopsat starou povídku, nebo alespoň napsat článek na blog, zahraju si Sims 3, chvilku si zdřímnu a ano, samozřejmě hned dodělám ten obývák :-D. Na fyziku kašlu, snad mě nebude chtít zkoušet :D
Je teprve deset dopoledne, celý skvělý den mám před sebou. Sedám si k počítači a zjišťuji, že můj textový editor není ani schopen skousnout slovo facebook a neustále ho přepisuje na faceto. Tohle bude dlouhý a hlavně VOLNÝ den J Nejsem podporovatel stávek, ale podporuji den, kdy jsem téměř sama doma, můžu si zajít na zahrádku, zarelaxovat a utápět se ve svých trochu zamilovaných myšlenkách