Reklama (léto 2011) na pánskou Davidoff Cool Water

17. dubna 2011 v 14:07 | Karin |  Články, recenze
Dnešní den je ve znamení štěstíčka. Můj oblíbený VagrantTV přidal na youtube novou reklamu na tuto vůni. Říkám si: Jo, proč bych se nepodívala na polonahýho chlapa, co se čachtá v moři. Jenže z vody nevylezl jen tak nějaký "polonahý svalovec", ale Paul Walker s klasickým úsměvem na tváři. V tu chvíli jsem sedla na zadek a s pusou dkořán sledovala půlminutový spot. Dobrý nápad! Teď se modlím, aby to vysílali i na našich televizích (klidně 20 hodin denně, jinak si to nahraju 30x na dvdčko) :) .
Na netu byly k vidění fotky Paula někde na pláži (obrázek vlevo), ale kdo mohl tušit, co úžasného z toho bude :) takové půlminutové Do hlubiny :)

Paul vystudoval mořskou biologii a velmi rád se potápí, surfuje a je mu ve vodě dobře (viděli jsme ve výše zmiňovaném filmu). Také se zapojil do série dokumentárních pořadů National Geographic- expedice, při které studoval migrační vzorce žraloka bílého (něco o expedici zde).
,,Mám opravdu intimní vztah s oceánem a Davidoff Cool Water je typickým oceánu vůni. Je mi ctí být novou tváří této kampaně, "říká Walker. Paul je ztělesněním hodnoty této legendání vůně nejen díky jeho osobní angažovalosti kolem oceánu, ale také pro jeho intenzivní sílu, energii a postoj k mužství, který je pro něj charakteristický. Vůně by měla být představena v červenci.
Na netu jsem si našla článek z časopisu Elle (módní časopis v UK)
Tady je jeho překlad:
Připouštím, že je Paul Walker tak trochu můj oblíbenec (pokud jste viděli Do hlubiny, jsem si jistá, že chápete proč). Tak když byla příležitost udělat rozhovor, tak jsem šla. To byl samozřejmě "pracovní" prvek našho setkní- Paul nahradil Josha Hollowaye (znáte ze seriálu Ztraceni), jako nová tvář Davidoff Cool Water.
V jeho apartmá v hotelu Soho mi řekl-
,, Byl jsem osloven již v minulosti u jiných vůní, ale vždy jsem odmítl. Cool Water byla vůně, kterou jsem měl na sobě. Nosil jsem ji, když jsem byl mladší a holky se mohly zbláznit, když jsem nechtěl být ten kluk v kampani Cool Water. Chtěl jsem být tam, kde jsem byl- v moři. Má první vášeň je oceán, je to místo, kde jsem ve svém živlu, tak točit tam mi připadlo jako dobrý nápad."
Připadá mi to jako dobrý důvod zůstat přilepená k televizi.


A to nejlepší na konec ♥♥♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mujblocek12 | Web | 18. dubna 2011 v 16:17 | Reagovat

Moc krásná reklama taky sem ji zž viděla a on je tam jak vodní bůh prostě mu to tam fakt sekne  !!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama