Walker na Haity-organizace Reach out

15. března 2011 v 14:33 | Karin |  Články, recenze
Pokud se o této organizaci chcete dozvědět víc a umíte dobře anglicky, pak tady jsou jejich oficiální webové stránky http://www.roww.org/?page_id=2.
Já sem napíšu jen menší shrnutí informací, které jsem o nich zjistila.
Tato organizace byla založena v lednu 2010 po zemětřesení na Haity. Členy jsou dobří přátelé se záchranářským vzděláním, kteří skutečně touží pomoci lidem zasaženým katastrofou. Sídlo mají v Santa Barbaře v Kalifornii a působí jako první v USA i zahraničí. Na místo katastrofy se snaží dorazit hned první dny po tragédii a poskytnou vše potřebné lidem, kteří přežili a přišli o všechno.
V prvním roce existence cestovali na Haity a Chile, kde bylo silné zemětřesení a také na ostrovy v Indonésii, které zpustošilo v říjnu 2010 tsunami. V současné době pomáhají i v tsunami zasaženém Japonsku.
Momentálně také shánějí různé sponzorské dary, aby mohli naplnit sklad potřebným materiálem k dalším zásahům. Také příjmají další lékaře a zdravotní sestry.
Určitě jste si všimli, že součástí týmu je i herec Paul Walker. Tak by se všichni s názorama, že je to jen namyšlený zbohatlík, měli nad sebou zamyslet a kouknout na následující fotky. Spousta slavných lidí poslala peníze na pomoc, ale málokdo má tak velké srdce, že se dokáže sbalit a jet doopravdy pomoc. Tomu tleskám. Jsou to hrdinové.
Tady jsou fotky z Haity
Haity
Haity
Haity:-(
Haity
Haity
haity
Haity
A tři obrázky z CHILE
Chile
Chile
Chile

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mujblocek12 | Web | 20. března 2011 v 11:30 | Reagovat

ZA diplom nemáš zač a moje nej barva je taky modrá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama