Březen 2011

Cheap comments- slova, klip, fotky

17. března 2011 v 22:15 | Karin |  Beatsteaks

Slova k singlu Cheap comments:

Poor boy tripping on good intentions
girls got rhythm and expectations
in a world gone mad under reconstruction
i'm all washed up, i guess i've had enough

of cheap comments and fake attractions
back at square one you were zero to none

with your head in the clouds
spinning around
you are miles ahead
never wake up
you hit this town
up on cloud nine
waiting to get paid
take the money and
get back where you came from
get where you belong it's
cheap comments and fake attractions
back to california
back where you belong. you're
back at square one, you are zero to none

Beatsteaks

A nakonec to nejlepší- úžasný zábavný a chytlavý klip :-)

Walker na Haity-organizace Reach out

15. března 2011 v 14:33 | Karin |  Články, recenze
Pokud se o této organizaci chcete dozvědět víc a umíte dobře anglicky, pak tady jsou jejich oficiální webové stránky http://www.roww.org/?page_id=2.
Já sem napíšu jen menší shrnutí informací, které jsem o nich zjistila.
Tato organizace byla založena v lednu 2010 po zemětřesení na Haity. Členy jsou dobří přátelé se záchranářským vzděláním, kteří skutečně touží pomoci lidem zasaženým katastrofou. Sídlo mají v Santa Barbaře v Kalifornii a působí jako první v USA i zahraničí. Na místo katastrofy se snaží dorazit hned první dny po tragédii a poskytnou vše potřebné lidem, kteří přežili a přišli o všechno.
V prvním roce existence cestovali na Haity a Chile, kde bylo silné zemětřesení a také na ostrovy v Indonésii, které zpustošilo v říjnu 2010 tsunami. V současné době pomáhají i v tsunami zasaženém Japonsku.
Momentálně také shánějí různé sponzorské dary, aby mohli naplnit sklad potřebným materiálem k dalším zásahům. Také příjmají další lékaře a zdravotní sestry.
Určitě jste si všimli, že součástí týmu je i herec Paul Walker. Tak by se všichni s názorama, že je to jen namyšlený zbohatlík, měli nad sebou zamyslet a kouknout na následující fotky. Spousta slavných lidí poslala peníze na pomoc, ale málokdo má tak velké srdce, že se dokáže sbalit a jet doopravdy pomoc. Tomu tleskám. Jsou to hrdinové.
Tady jsou fotky z Haity
Haity
Haity
Haity:-(
Haity
Haity
haity
Haity
A tři obrázky z CHILE
Chile
Chile
Chile


Beatsteaks album Boombox

6. března 2011 v 12:03 | Karin |  Beatsteaks
Už je to konečně tady. Po třech letech, kdy o Beatsteaks nebylo pořádně ani vidu ani sluchu vydávají novou desku a koncertují po Německu o sto šest. Nová deska se jmenuje Boombox a obsahuje 11 songů. Tady je jejich výčet:
1. Fix It
2. Milk & Honey
3. Cheap Comments
4. Let's See
5. Bullets From Another Dimension
6. Under A Clear Blue Sky
7. Access Adrenalin
8. Behavior
9. Automatic
10. Alright
11. House On Fire

O Beatsteaks se teď píše v takových časácích, jako Rock a pop a fanoušci mají konečně zase co poslouchat. Souhlasím s většinovým názorem, že naši Stejci z nějakého důvodu zpomalili až na povolenou rychlost, což je pro mnohé zklamáním. Přiznávám, že i já jsem byla při prvním poslechu značně zmatená. Zatím máme klip jen k singlu Milk & Honey a i z toho vymizel jejich typický humor, který předvedli hlavně v klipech Jane became insane a Demons Galore. To mi chybí ze všeho nejvíc. Místo toho natočili všední klip, jehož hlavními aktéry jsou přátelé, bedňáci a další pomocníci. Uvidíme s čím příjdou dál. Jenže po týdnu poslouchání? Teď je pro mě Milk & Honey neodmyslitelnou součástí dne. Nejen, že mě budí každé všední ráno, ale je tím hlavním pohonem při cestě do školy, který na mé tváři vykouzlí úsměv a je to poslední zvuk, který mi hraje v hlavě při usínání. Přece jen jsou to Beatsteaks a musíte je zbožňovat :-)
CD je už v prodeji a na netu za něj dáte kolem 350 kč a víc.
A další dobrá zpráva? Beatsteaks se letos objeví na Rock for People!!!

Klip Milk & HoneyZtráta iluzí

5. března 2011 v 22:36 | Karin |  Téma týdne
O tomhle je celý život. Dnes a denně se nám to děje. Občas se pousmějeme své hlouposti a jdeme dál, jindy roníme krokodýlí slzy, ale vždycky naletíme znovu. Není to hloupé? Asi v před rokem jsem se oficiálně korunovala na královnu všech naivek a naivů na Zemi a ku podivu se mi nikdo zatím ani nepřiblížil. Nemají šanci.
Netuším, jestli je naivita pouhou výhradou žen, nebo podobnou chorobou trpí občas i muži, ale jsem si jistá, že jsem jedna z milionů lidí, co ráno vstanou s úsměvem na tváři a večer se jim chce řvát, protože dnešní den nebyl ani trochu podle jejich představ. Snad je to pro to, že jsem věčný optimista, který na všem hledá to nejlepší. Bohužel i na věcech a lidech, na kterých nic dobrého není. Ti pak zvládnou slušně ublížit naivnímu srdci dospívající dívky.
Ale myslíte si, že se poučím? Ani omylem. Své představy si stále nosím s sebou a denně mě překvapuje, že svět funguje jinak, než bych chtěla. Jenže se jich nedovedu vzdát. Věřím, že když se nepovedla romantická večeře v restauraci, tak bude další určitě lepší. A když se ani ta následující nepovede a ta další se pro jistotu zruší? Stejně to považuji za moje selhání a vymýšlím, kam půjdeme příště. Jo, tohle je už směšné. Ale nedokážu bez svých denních lží žít. Takže ztráta iluzí? Možná jednou, ale za hodně dlouho. Radši budu utrácet desetikoruny za papírové kapesníky, které pochytají mé krokodýlí slzy.