Dopis 8.

29. ledna 2011 v 23:13 | Karin
Od: Kathy.25@ny
Pro: TruckerGeorge@ca
Předmět: Dopis 28.
Datum: 20. 08. 2005, 01: 45

Georgi!

Jsem tak vyděšená Georgi! Nechápu, jak se to mohlo stát! Tolik se bojím! O sebe a hlavně o našeho Benjího! Nevím, co mám dělat! Nevím, kam mám jít! Nedokážu se přestat třást, i když je to už víc jak dvě hodiny co se to stalo. Nebýt toho psa, fakt nevím jak by to dopadlo. Georgi prosím zavolej mi hned, jakmile to půjde! Musím s tebou mluvit a hlavně slyšet tvůj hlas. Tolik se bojím!!!
Musím ti povědět co se stalo, i když mám pořád na rukou husí kůži a přestože jsem zabalená do dvou dek, pořád je mi zima. Bylo to hrozné. Už ta představa, že by nám mohl někdo ublížit. Georgi prosím přijeď domů!!!!!!!
Šla jsem spát jako vždycky chvíli po tom, co malý usnul. Dneska jsme to zabalili v půl deváté. Dala jsem si vanu, minutku si četla a pak si šla lehnout dopředu do ložnice k  Benjaminovi. Usnula jsem hned, co jsem se hlavou dotkla polštáře a probudilo mě až to tříštící se sklo a pak ty rány. Georgi, někdo se k nám pokusil vloupat! Víš jak jsem na tohle opatrná a před spaním kontroluji, jestli jsou přední i zadní dveře zamčené a okna dovřená. Ten člověk nám vymlátil sklo v zadních dveřích, které vedou z verandy. Neviděla jsem ho, ale i tak jsem k smrti vyděšená a nebýt Briana, vážně nevím, jak by to dopadlo! On totiž šel zrovna kolem. Venčil prý psa a slyšel rány u nás na zahradě (ten zloděj asi zakopl o hračky poházené na trávníku) a tak se tam šel podívat. Pak ten chlap rozbil sklo u dveří (jsme si jistí, že to byl muž) a Brian na něj vletěl. Začali se prát. Leisa (to je Brianův vlčák) se na toho zloděje prý taky vrhla. Ale on stejně utekl. Nevadí mi to.  Nechtěla bych ho tady mít, než by přijela policie. Tu jsme zavolali. Před chvílí odtud odjela po sepsání protokolu. Jenže co když se bude chtít vrátit? Díky bohu, že se malý neprobudil. Georgi umíš si to představit? Co kdyby se nám něco stalo?!
Brian slíbil, že tady zůstane do rána. Prosila jsem ho o to. Navíc mu ten člověk udělal nepěkný šrám na ruce, který bude chtít zavázat. Tak se nezlob. Zavolej mi!
Nevím, jestli dokážu dneska usnout. Myslím si, že už ne. Zítra si nechám nainstalovat takový ten hlásič proti zlodějům. Sakra, jsem tak vystrašená. Jdu zkusit zamhouřit oči a hlavně ohlídat malýho. Co kdyby…

Kath
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama