Dopis 6.

3. srpna 2010 v 11:29 | Karin
Dopis 6.

Pro: Trucker George@ca
Předmět: Dopis 26.
Datum: 17. 8. 2005, 13:06


Milý Georgi
Omlouvám se. Byla bych napsala už včera, ale byla mi taková hanba, že kdykoli jsem usedla k počítači, myslela jsem, že se rozbrečím. Tohle sis opravdu nezasloužil. Asi jsem měla nějaké splašené hormony, když jsem ti psala můj minulý e-mail. Ale věř mi, že to už přešlo a už jsem zase plná síly a optimismu. Došlo mi, že sis vůbec nezasloužil poslouchat moje sobecké stěžování, protože ty pro rodinu děláš maximum a plníš si jeden ze svých největších snů a v tom tě maximálně podporuji, protože i já si své sny plním dnes a denně. Takže se ti ještě jednou hluboce omlouvám.
Abych konečně začala něčím veselým. Narozeninovou oslavu jsme přesunuli už na zítra, má být nejmenší horko týdne a tak můžeme sedět venku na zahradě. Píšu ti teď odpoledne, protože Benji právě usnul na sedačce u pohádky a tak mám chvíli pro tebe. A zahrada už je skoro nachystaná. Brian od vedle a Martina tu se mnou byli a pomáhali připravit posezení, vyndali jsme z garáže dětskou skluzavku, která bude končit v bazénku, Martina mi pomohla s dortem (věř, že jsme se u toho taky hodně nasmáli. Udělali jsme ho do tvaru autíčka). Jinak nám Brian posekal trávu, tak teď přemýšlím, jestli bych mu za to neměla dát nějaké drobné, protože to taky není jen tak, sekat trávu ve 30 stupních. Všichni už mě tu začínají obskakovat, hlavně tvoje máma, která mi denně volá, jestli nepotřebuji s něčím pomoc. Je to strašně milé.
A co ty? Nemůžu přece pořád žvanit jen o sobě. Označená místa na mapě se stále rozrůstají. Kde jsi teď? Taky už z toho docela blázním, protože si přes noc nechávám otevřená okna, kdybys náhodou přijel, abych tě slyšela a občas mám pocit, že stojíš za mnou, když třeba vařím. Jenže nejsi..
A co šéf? Pořád tě tak prudí? A máma s tátou ti volají?
Malý se po tobě hodně ptá a každý večer mu o tobě vyprávím, než usne. Vždycky chce zazpívat tu ukolébavku od tebe a pak mi řekne, že to není ono, tak mě napadlo, jestli by jsi ji nemohl nazpívat a nějak nahrát, že bych mu ji pouštěla, třeba na počítači. Vždycky mu říkám, jak moc ho má tatínek rád a že se brzy vrátí.
A když pak chystá Benjamin příbory k obědu, tak vždycky nachystá i tobě. Řekla bych, že čeká, že už konečně přijedeš. Chybíš nám:-(

Tak myslím, že to pro dnešek už vypnu. Jdeme za chvíli ještě dokoupit nějaké křupky a taky svíčku na dort. Jen co se mrňousek probudí.
Posílám ti milion políbení a myslím na tebe dnem i nocí. Vrať se
nám prosím brzy. Chybíš mi:-(
Miluji tě.
Kathy XXX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 | Web | 17. října 2010 v 16:05 | Reagovat

nádherný... :)) ty máš úplně překrásnej blogisek

2 hry-online-zdarma-superhry | Web | 30. srpna 2011 v 19:11 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama