Dopis od George po 3. dopisu

2. května 2010 v 20:33 | Karin
Od: Trucker George@ca
Předmět: Dopis 3.
Datum: 20. 6. 2005, 20:16

Moje milá Kathrin

Hned ze začátku se ti chci omluvit za to, že jsem ti takovou dobu nenapsal. Přejížděli jsme přes Mexico a celý den nám nefungovalo absolutně nic- internet, navigace vysílačky. Jenom telefony, ale když jsem ti chtěl zavolat, tak mi to hlásilo, že je nedostatečný signál. Měl sem strach a bylo mi strašně smutno, že sem ti nemohl napsat,ale teďka mi všechny dopisy došly a už zase jsme ve spojení a já sem absolutně šťastný.
Děkuju za fotky, které jsi mi poslala z vašeho výletu ze Zoo, jsou moc krásné. Nejkrásnější je ta, jak jste tam všichni pohromadě. To mi vhrklo slzy do očí a bylo mi strašně líto, že sem nemohl být tam s vámi. Jedna věc mě zaskočila, když si napsala, že se nemám ptát na tvůj zdravotní stav. Ptát se tedy nebudu, jen mi prosím řekni, jestli to je něco vážného?

Před pár hodinami sem překročil hranice a teďka sedím v kamionu na odpočívadle v Baersfield- necelých 86 mil od mého cíle a konce z jedné z mnoha cest. Pokud to bude možné, pokusím se zavolat hlavnímu šéfovi, že chci skončit a vrátit se Domů za svojí rodinou. Že to psychicky nedávám, a že mam strach o svoji ženu a je mi smutno po malým. Jak dorazím, tak mu zavolám. Měl by mě pustit, ale nevím to jistě, protože budou muset najit náhradního řidiče a pokud nenajdou, tak budu muset jet dál. Snad se to nestane. Kdyby to vyšlo, tak ještě ten den v Californii si koupím letenky, sbalím věci a poletím za vámi.

Sedím tu v kamionu a dívám se na všechny fotky a videa co si mi poslala a co společné máme, protože je mi moc smutno a venku být nemůžu- strašně tam prší a je velká bouřka, takže sem se byl do truck stopu akorát vykoupat, koupit si jídlo a piti. Teďka tu jím hranolky a smaženy sýr a udělal sem si čaj pěkně do hrnečku a myslím na vás, co asi právě děláte. Mam tu puštěnou jednu krásnou písničku, která mě dokáže rozplakat, do toho poslouchám ještě padající kapky deště, jak klapou na střeše a kapotě kamionu a dívám se na fotky, které tu mam vylepené s vámi a lituju toho, že sem vás opustil.
Za chvíli půjdu spát. Ještě vyplním pár papírů a půjdu si lehnout a myslet na tebe a na malého, než usnu. Zítra mě čeká velký den, zbývá mi už jenom 86 mil a budu v cíli. Pak půjdu zavolat tomu šéfovi, snad to vyjde:) .K dopisu ti přidávám přílohu- jsou tam fotky toho kamionu co jsi chtěla vidět v čem jezdím a ještě udělám nějaký svoje fotky a pošlu ti je taky:).
Budu mít zase problém usnout, protože mi strašně chybí usínat po tvém boku s tvoji hlavičkou na mé hrudi a hladit tě po vláskách a ráno se probouzet zase vedle tebe s Benjaminem mezi námi.
Tak já utíkám spát, ať to co nejrychleji uteče a zase se můžu dívat na tebe a poslouchat tvůj hlas a malého, jak se směje. Zítra se chystám napsat ti jeden velký dopis a mezi tím nějaké ty malé, ale ten velký bude obsahovat detailní popis, co každý den dělám a co přes den probíhá. Pokud tedy chceš a bude se ti chtít ho číst.
Pokusím se taky udělat dlouhé video z celého dne, ale to ti ukážu, až dorazím Domů.
Tak já utíkám. Měj se krásně moje drahá Kathrin, pozdravuj malého Benjaminka a dej mu za mě velkou pusu. Dávej na sebe a na malého pozor. Těším se na tebe, moc na tebe myslím a líbám tebe i malého:).

S láskou navždy tvůj George.


3 přiložené soubory -


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama