Dopis 4.

19. května 2010 v 14:05 | Karin
Pro: Trucker George@ca
Předmět: Dopis 4.
Datum: 30. 6. 2005, 13:21

Dopis 4.

Můj nejdražší Georgi

Jak se ti vede na cestách? Teď jsi už zjevně v dosahu sítě a včera jsme protelefonovali celý večer. Doufám, že ti to šéf zaplatí jako služební hovor (:-D). Tak ráda jsem tě zase slyšela. Hádej co teď dělám? Máme sobotu, sluníčko svítí, léto je tady :) Sedím na zahradě u stolku, notebook před sebou a malý tu spí v houpací síti. To bys musel vidět. Připadám si skoro jako na Hawaii, protože léto udeřilo plnou silou. S Brianem- tím sousedem odnaproti- jsme v úterý napustili náš bazének asi do čtvrtky, aby se voda stihla ohřát a já hlavně nemusela nad malým pořád stát a hlídat ho. Udělala jsem jahodový koláč s drobenkou, který skoro celý padl během dopoledne. Já si dávala kafe s Marťou. Malý řádil bazénku spolu s Tadeáškem a to bylo smíchu a řevu. Voda je všude (alespoň nemusím kropit trávník). A teď? Kluci sbaštili oběd a oba usnuli lusknutím prstu. Tak my dvě maminy máme chvíli klidu. Bazén byl vážně dobrou investicí, drahoušku :-)

Zdravotní stav? Smutno po manželovi. Co večer hladím svatební fotku a koukám z okna vyhlížejíc kamion :-D asi jsem blázen.
 Jinak je to o něco lepší. Ráno už mi tak špatně nebývá. Marťa si myslí, že bych ti to říct měla, ale já si myslím, že se to nehodí. Ještě ne. Navíc, když ti šéf zakázal odejít...:-( sobec jeden. On nemá rodinu? Odpovídat nemusíš, je mi jasné, že ne. Ale jsem ti vděčná, že jsi se alespoň pokusil. Ale Vánoce jsou tak daleko...:-( Chybíš mi tolik moc...

Včera jsem byla nakupovat v dětském obchodu s oblečením a koupila jsem malém naprosto skvělé kraťase s palmami. Takové domodra, co mu ladí k očím. Dám mu je už teď, ale bude je mít jako k narozeninám. Připadá mi zbytečné čekat do srpna, když horka jsou už teď a ten náš kluk roste jak z vody a pořád je mu všechno malé. Stará trička po Benjaminkovi jsem dala Tadeáškovi od Marti, ten to unosí a pak mi je vrátí zpátky.
Je to takový malý ďáblík s plamínky v očích, ale srdíčko má dobré.

Myslíš, že bys na ty narozeniny Benjamina mohl jet alespoň nějak kolem?:-)

Tvá cesta už mě stála skoro krabičku připínáčků, kterými si tvoji cestu značím. A pořád ten samý pocit. Je mi smutno, teskno.. Ještěže tu mám malýho, ještě víc jsem se na něj upla a za chvíli jde do školky. Proč ty děti tak rychle rostou? Tvoje máma se mi směje, když vidím jak zase nakukuju do kočárků cizích lidí. Prý si máme pořídit druhé :-D není to šílený? :-D


To jsem ti zapoměla říct do telefonu- Benjamin byl včera poprvé  divadle! Šli jsme se podívat na Broučky i s Martinou. Vydžel mi sedět na klíně až do konce a smál se. Až jsem se divila, že to zvládl. Potkali jsme tam Briana, tak jsme pak šli do knihkupecví, kde dělá a dostali jsme 30 % slevu na dětskou knížku s pohádkami. Chystám se, začít ho trochu vzdělávat a tak mu budu každý večer předčítat. Snad se brzo vrátíš a budeš předčítat nám oběma. Líbám tě můj nejdražší. Benýsek už otvírá unaveně očko. Zjevně začíná druhé kolo koupání:-)
Přijeď brzo lásko.

S láskou Kathy

Ps. Posílám fotku malého jak včera vytuhnul po koupeli
Přiložených souboru: 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama