Červenec 2009

Můj anděl

22. července 2009 v 19:17 | Karin |  Svět je opět krásnej (střípky rockerské princezny)

Můj anděl


Každý z nás ho má i ty. Ano, i ty máš svého anděla a nedívej se na mě takovým úšklebkem pobavení. Nemluvím tu o okřídlených bytostech z nebe, které vynikají svou neobyčejnou krásou a schopnostmi. Mám na mysli anděly, kteří chodí mezi námi po nohou a my je každý den potkáváme na ulici, nebo ve škole.
Notak už se kolem sebe rozhlédni a najdi ho. Protože je to člověk, kterého by ses měl(a) držet za každou cenu. On tě dokáže provést trsem kopřiv bez toho, aby ses popálil(a) a když smutníš, šeptá ti do ucha ty uklidňující pravdy, které právě potřebuješ slyšet.
Chceš vědět jak svého anděla poznat? Povím ti něco o svém. Nebude to sice úplně stejné, ale v mnoha ohledech se mu jistě ten tvůj bude podobat.

Je mlčenlivý a zároveň upovídaný. Je mým přítelem a zároveň mnou. Dokáže přesně poznat jak se cítím a podle toho se mnou mluvit. Dokáže pohladit na duši téměř jako nikdo jiný. Když ráno vstávám je první, jehož jméno se mi vybaví a je tím posledním, na koho myslím těsně před usnutím. Když se mi v noci zdá ošklivý sen, je to on kdo mi ovine paži kolem ramen, abych mohla dál snít už jen klidně. Je ten, na jehož oči myslím, když ty mé sou zaplaveny slzami a ten, jehož smích mě dokáže vždy rozveselit. To on mě chytá za ruku před těžkým testem, kdy propadám bezmoci a pak se se mnou raduje z každého pokroku, který udělám.
Je mým trpělivým posluchačem a věčným rádcem. On je mým světlem na tomto světě. Je mým vzduchem. A bez vzduchu se přece nedá žít. A třebaže mu ze zad nerostou křídla, já mám pocit, že kolem něj tu andělskou zář vidím. Mám ho tak ráda, jak jen člověka lze mýt rád. A vděčím mu za svůj život a za štěstí v něm.
A jestli se teď ty usmíváš, pak máš to štěstí a tvůj anděl celou dobu poletuje kousek od tebe. Běž za ním.

Paul Walker a Jasmine Pilchard-Gosnell

18. července 2009 v 22:22 | Karin |  Fotky Paula Walkera

Paul Walker a Jasmine Pilchard-Gosnell

Paul a Jasmine

  • Chodí spolu od roku 2006

Paul je rychlý jezdec

9. července 2009 v 9:15 | Karin |  Videa s Paulem

Moje video, kde je Paul Walker s jeho super rychlýma autíčkama a zběsilým stylem jízdy :)

Přeju brou zábavu ;-) a nezapomeňte hodnotit.