Duben 2009


Heath video moje .)

28. dubna 2009 v 16:48 | Karin |  Filmy a seriály
Hudba: Jamie Scott -Make
Video for Katušku H. :)Rychlí a zběsilí moje recenze

10. dubna 2009 v 15:31 | Karin |  Filmy a seriály

Jedním slovem? Nářez! rychlí a zběsilí

Akční scény od začátku do konce, napětí, adrenalin, láska, bolest, pěkní chlapy, cool hlášky a především nadupané káry s ilegálními součástkami! Tohle je Rychle a zběsile 4.

Ať už jsi v autech úplný laik, nebo jsi stihl(a) shlédnout všechny předchozí díly (přece jen je to pro lepší pochopení dějové návaznosti lepší), tohle tě chytne a až do konce filmu nepustí.
Vrací se sestava z prvního dílu v čele s Vinem Dieselem jako Domem Torettem, Paulem Walkerem, jako policajtem v utajení Brianem O´Connerem, Michele Rodriguez jako Letty a v neposlední řadě i Jordanou Brewster, která se představí jako Domova sestra Mia.

Kromě hereckého obsazení se povedly i adrenalinové scény, ve kterých se jede s plynem u podlahy v bývalých dolech a tobě se po pažích prochází husí kůže způsobená klaustrofobií-prostě scéna udělaná na jedničku. Na můj vkus se tam sice závodilo trošku málo a důraz byl nejspíš kladen na domotané vztahy mezi postavami, ale konec předčil všechno.

Hned v první scéně se ocitáme v autě s Letty a Domem, kteří se chystají ukradnout pár
cisteren s tolik ceněnným benzínem pro čtyřkolé miláčky. Situace se ale trochu zvrtne, když se proti Domovi a Letty řítí hořící cisterna (více uvidíte v traileru). Dom musí utéct z města, protože je doslova chodící terč. Místo něj je však zabita Letty.
Mezitím se Brian honí za dom a lettyzločincem v ulicích města a snaží se získat informace o mafiánském bossovi, na kterého má spadeno stejně jako Dominic. Právě ten boss je totiž zodpovědný za smrt Letty. Po pěti letech se Brian a Dominic náhodně potkávají, aniž by zjistili, že mají stejný cíl. Mafián shání řidiče a jak Brian , tak Dominic se přihlásí. Čeká je pouliční závod za plného provozu ulicemi města, podle navigace GPS a vípaultěz bude mít možnost jezdit pro "velkého šéfa". Brian v modrém Nissanu Skylinu, který si vybral z policejní databáze, lehce nabourá a musí se na hlavní trasu závodu dostávat všemožnýmiracevedlejšími uličkami. Do cíle míří pouze dva vozy: Brian a Dominic. Rozhoduje se v posledních metrech, Dom dává dusík příliš brzo, Brian toho využije a předjíždí ho. Dom do něj však vrazí a tak sám vyhraje závod....Přesto všechno se dává dohromady stará dvojka Brian a Dom, kteří všem vytřou zrak a jediné co po sobě zanechají bude pach spálených gum a obrys zadních světel na obzoru.

Pokud jde o vtipné hlášky, právě situace popsaná výše je jednou z klíčových. Brian jede vedlejšími silnicemi, když mu GPS hlasí: Otočte vůz do protisměru. Brian se zamračí a naštvaně zařve: Chceš mě zabít?!
A nebo pak druhá svéna: Brian sedí celý pošramocený u auta rozbitého na cucky, Dominic stojí u něj a Brian povídá: Chtěl bych mít jednu otázku. Dominic pokýve hlavou a Brian se ptá: Kdybys tenkrát nepodváděl, vyhrál bych ten závod.?" . Dom se zamyslí a pak se usměje: ,,Ty ses praštil do hlavy, že?". XD

Bylo by na dlouho popisovat každou scénu filmu, i když by tohle umělecké dílo za to stálo, ale na druhou stranu bych vás tak připravila o spoustu překvapení. Přesto vám musím říct ještě jedno. Konec je naprosto brilantní:) Dominic byl zatčen a odsouzen na 25 let nepodmíněně ve věznici se zvýšenou ostrahou. Je převážen v takovém tom dlouhém autobusu po nějaké silnici v pustině, když se za autobusem ozve zaburácení zjevně ilegálně vylepšených motorů :) k tomu není co dodávat!

BĚŽTE DO KINA A UŽIJTE SI ZÁBAVU NA PLNÝ PLYN

lístek

Moje video s Johnem

5. dubna 2009 v 14:22 | Karin |  Filmy a seriály
♥♥♥Ty nej nej nejvtipnější okamžiky s Johnem XD ♥♥♥