Březen 2009

Do hlubiny obrázky

30. března 2009 v 18:17 | čerpáno google.cz |  Fotky Paula Walkera
Pod vodou♥
Swim
Swim

U bazénu
K sežrání
Na lodi
Silák
Láska si nevybírá XD
Nice in blue:-*Pod vodouPlave

BoreecXD

PotápěníDo hlubiny
Pod vodou
Smile

V posteli

kuk

Co?

Na zdraví

Usměv koutkem ust

Fotky ♥

30. března 2009 v 18:07 | Karin |  Fotky Paula Walkera
NiceBeach voley
Ouuuh ♥
Jízda do pekel


Skylin
montér
Rychl a zběsile
řidič
Premiérapremiéra rychle a zběsile 4
Wallpaper
AAAaaa
omg
Mix

Kings of leon

29. března 2009 v 15:36 | Karin |  Hudba

Kings of leon


Úžasná rocková skupina, na které vás jako první zaručeně upoutá nepopsatelný tón hlasu zpěváka Caleba a netypický styl hraní. Kings of leon je složena ze tří bratrů a bratrance z Tennessee. Jméno skupiny je vlastně pocta jejich dědečkovi a otci , kteří nesli oba jméno Leon.
Dětství neměli vůbec lehké, něustále se stěhovali po americkém jihu s jejich otcem, který byl kazatelem a matkou, které nezbývalo nic jiného , než je učit. Podle časopisu Rolling Stone "zatímco Leon kázal v kostelích a stanech na dálném Jihu, chlapci navštěvovali bohoslužby a občas zajišťovali údery do bubnů".
Před tím, než se pustili do rock and rollu, zpívali bratři Nathan a Caleb country. Pracovali krátkou dobu s vydavatelstvím Pistol Creek Productions. Většinu času s tímto vydavatelstvím strávili zpíváním na rodeích.
Jejich první a druhé album, které byly výborně hodnoceny kritikou, jim získaly množství fanoušku, především v Evropě.

Bohužel k rockovému stylu života patří mimo jiné i sex nebo drogy. Ostatně jak sám Caleb přiznal, některé texty, které se objevily na jejich superslavném albu Only by Night objevil poté, co se probudil v posteli s prázdnou láhví a v bloku našel slova, o kterých si nepamatoval, že by je vůbec psal.
Kings_Of_Leon7214.jpg image by amaraa41

Patří k nejoblíbenějším skupinám herce Paula Walkera a tak jsem se o ně taky zkusila hlouběji zajímat a řeknu vám, tohle jsou vážně mistři toho , co dělají :). Malá ochutnávka je pod článkem.
Ocenění!
Nejlepší nebritská skupina a nejlepší nebritská deska právě již umíněná Only by the night. Jejich megahitem se stala píseň Sex on fire, která v počtu stahování předhonila i hitovku Bleeding love od Leony Lewis a získali za ni prestižní cenu Grammy Award v kategorii Nejlepší rocková píseň.
Taper jean girl
Sex on fireZábavná videa STARGATE

29. března 2009 v 14:44 | Karin |  Filmy a seriály

Woohoo Jack
Neviditelný Jack
Stargate Superstar

Časová smyčka

Bloopers SGA
Super SGA!
ZELENKA ČESKÉ HLÁŠKY! S PŘEKLADEM!!!
Zkrocená hora -Brokeback mountain

5. března 2009 v 21:44 | Karin |  Filmy a seriály

"Největší silou přírody je láska."

Nejdůležitější část děje se odehrává na smyšlené hoře Brokeback ve Wyomingu. Hlavními postavami jsou: zamlklý Ennis del Mar(Heath Ledger) a Jack Twist(Jake Gyllenhaal). Ennise vychovávali jeho starší souzozenci na malém statku po tom, co jim tragicky zemřeli rodiče při dopravní nehodě. Protože jediné co jim rodiče zanechali bylo 24 dolarů, musel Ennis již velmi brzy začít pracovat a podařilo se mu ušetřit peníze sotva na zakoupení malého kousku půdy, na kterém chtěl žít se svojí snoubenkou Almou.

Jack je na Brokeback již druhým rokem, jako pasák ovcí a neskrývá svoji lásku pro cokoli co souvisí s ródeem.
Píše se jaro roku 1963 a tyto dva mladé muže svede dohromady nabídka práce obnášející pasení tisíce ovcí a jejich jehňat na hoře Brokeback. Navíc je musí hlídat před predátory, což znamená, že u nich jeden z nich musí být i přes noc. Tento úkol padne na tmavovlasého Jacka. Cesta od ovcí do "tábora" trvá okolo čtyř hodin a není se čemu divit, že Jacka to brzy začíná pěkně štvát. Navíc jediným jejich jídlem jsou fazole v plechovce, které jim brzy lezou i ušima. Málomluvný Ennis začíná postupně rozvazovat a k příjemnému Jackovi si nacházet přátelskou cestu, i když na rodeo má přesně opačný názor než Jack. Sedávají u večeře u ohně, baví se o rvačkách, koních a svých zážitcích. Ennis se dokonce Jackovi nabídne, že za něj vezme noční hlídky a tak také udělá.
Při jednom z přátelských večerů se však Ennis příliš opije a není schopen dojet zpět k ovcím, takže musí zůstat v táboře s Jackem. A tu noc si oba uvědomí, že to co je mezi nimi, není pouhé přátelství. Ve stanu se pomilují, avšak druhý den si oba ujasní, že ani jeden z nich není "teplej".
Avšak přitažlivost, která mezi nimi panuje se ani jeden nedoáže bránit a tak nezůstalo u jediné společně strávené noci...
Jenže nic není tak jednoduché, jak se zdá a mimo to je spolu "načape" šéf, který jim okamžitě nakáže
sehnat stáda ovcí dolů, i když měli pracovat ještě měsíc. Ennis je z vývoje situace velmi sklíčen, protože se musí odloučit od Jacka a ještě poslední den se stihnou poprat a Jack rozbije Ennisovi nos(ten si krví zašpiní rukáv košile a košili na Zkrocené hoře zapomene). Jejich cesty se na 4 roky rozcházejí.

Ennis se tedy vrací ke své snoubence Almě, se kterou se po pár měsících ožení, odstěhuje se do Utahu a splodí spolu dvě krásné dcerky. Jeho žena Alma pracuje jako prodavačka.
Ennis pracuje na farmě, kde krmí a obstarává zvířata. Na krásné dny s Jackem, které prožili na Zkrocené hoře již téměř zapomněl, než se mu ve schránce objeví pohled od Jacka, který píše, že brzy přijede. Ennis je pochopitelně jako u vytržení, nedočkavě jej vyhlíží z okna a když se konečně shledají, jejich přátelské objetí přejde v líbání, kterého je však svědkem Alma. Ta nic neřekne a raději se vrátí do kuchyně.
Jack a Ennis společně stráví noc a přiznají si, že ani jeden z nich nečekal, že se ještě uvidí. Milují se, ale ani jeden z nich nechce opustit rodinu a děti, aby pak mohli žít spolu. Také si uvědomí, že jeden večer je málo a proto se rozhodnout odjet spolu "rybařit" na Zkrocenou horu, což se stane postupně jejich každoroční tradicí.
Mezitím se dozvídáme, že Jack si plnil svůj sen na jízdě na býcích (vyhrál asi 2000 dolarů) a oženil se s dcerou bohatého muže prodávajícího zemědělské stroje(který mimochodem nemůže Jacka ani vystát)- Laureen. S tou má osmiměsíčního synka.
Na zkrocené hoře si slíbí, že se budou vídat alespoň dvakrát ročně a společně jezdit na "ryby". Tam se také Ennis svěří, proč se tolik bojí s Jackem společně žít na ranči: Když mu bylo děvet, vzal ho otec s bratrem k mrtvole muže, který byl kvůli svému životu homosexuála utýrán k smrti.
Jak roky plynou, Almu jejich tajemství natolik užírá, že se s Ennisem rozvede. Ten se přestěhuje a občas se s dcerkami vídá.
Jack a Ennis se během let vydávají na společné výlety do hor, kde se poprvé potkali, ale přesto je jim to málo, zejména Jackovi, který si stále sní o jejich společné budoucnosti.
Tak to pokračuje asi dvacet let, než se na dalším společném výletě ošklivě pohádají, když Ennis chce další jejich setkání rapidně odložit a Jackovi se to ani trochu nelíbí. Sice se rozejdou relativně v dobrém, ale už se nikdy víc neuvidí.
Ennis píše Jackovi dopisy, ve kterých se ho ptá, jestli bude mít znovu čas na společný týden v horách, avšak dopisy se mu vrátí jako nedoručené. Proto zavolá Jackovi domů, kde mu jeho žena Laureen dělí smutnou zprávu: Jack zemřel. Prý píchl gumu auta a když se ji snažil napumpovat, jedna její část se utrhl, praštil ho do obličeje a Jack se utopil v krvi. Jenže Ennis si vzpomene na svůj zážitek z dětství a není si jist, zda Jacka spíš někdo nezavraždil. Laureen Ennisovi sdělí, že Jackovým přáním bylo, aby jeho popel rozsypali po Zkrocené hoře- jeho nejoblíbenějším místě, jenže ona neví, kde to je. Zdrcený Ennis se vydává za Jackovými rodiči, kteří mají část jeho popela a tam se dozvídá, že o Ennisovi Jack čato mluvil. Prý rodiče navštěvoval každý rok a vypraroval jim, jak se rozvede, s Ennisem si postaví srub a budou se starat o ranč. Jackova maminka dovolí Ennisovi, aby se podíval do přítelova pokoje, kde Ennis najde schovanou ve skříni svoji zakrvácenou starou košili, kterou tehdy nechal na Zkrocené hoře- Jack se pro ni vrátil a nosil ji na sobě. Přestože jsou Jackovi rodiče na Ennise velmi milí (dokonce mu nechají obě staré košile, které měli tehdy Jack a Ennis na sobě), ale otec rozptýlení popela na Brokeback nedovolí.


O pár týdnů později si Ennis koupí pohlednici, na které je obraz Zkrocené hory, a připíchne si ji na stěnu svého obytného vozu, pod ni pak zavěsí ony dvě staré košile. Nezbývá mu nic jiného než vzpomínat na tolik milovaného ♥
Tak tady v této části filmu jsem už brečela jak želva. Chci vám říct, že kdo ten film neviděl, pak jen těžko pochopí, proč patří mezi moje nejoblíbenější. Není to jen film o dvou homosexuálech. Tento film je o osudovosti, pravé lásce... Myslím si, že by si zasloužil víc, než 8 nominací na oskara a v mém srdci po něm vždycky bude velká stopa, stejně jako po zesnulém Heathu Ledgerovi :-(

SGR Epizody!!!

2. března 2009 v 18:48 | Karin

1. epizoda!
Obrazek

Úvod
Píše se rok 2020, kdy se má stát něco nečekaného. Program, který byl uzavřen z důvodu poražení nepřátel, musí být po dvaceti letech opět otevřen a to pod vedením bývalého člena SG1- Samanthy Carterové. Prezdident dal rozkaz obnovit činost Hvězdné Brány a na scénu vstupují noví členové týmu SG1: plukovník Bennet Roberts, poručík Matthew Perry, seržant Kathrin Smithová a Taris- tollánský spojenec.Země se změnila, je na novém stupni technologického vývoje. Nyní má zemská technologie čtyři druhy základu technologie a konečně Alianční spojení s Tollánci, Asgardy , Antiky, Tok´ry. Planetu Zemi čekají noví nepřátelé, stejně jako staří( Ori, Replikátoří ,Go´ualdi) .
Také proto si nenechte ujít nové příběhy stargate. Nenechte si ujít náš psaný příběh Stargate, kde zažijte pokračování fascinujcího seriálu na světě . Brána se opět otevírá a Stragate se vrací.

Jak dlouho?

1. března 2009 v 9:05 | Karin |  Sebedestruktivní pochody

Jak dlouho?


Jak už je to dlouho? Jak dlouho mě tento temný společník provází životem, jako obtěžkaný stín osudu? Jak už dlouho s tím lhářem s temnýma očima zápasím? Jak dlouho se s křikem budím z nočního snění, tisknu k sobě pokrývku jako nadýchaný štít a třeštím modré oči do na první pohled prázdného pokoje? Jak dlouho mlčky prosím o odpuštění a pochopení toho, co bylo? Proč to konečně někomu neřeknu? Někomu, kdo by mi ukázal, že už se nemusím bát, protože je to pryč a nebude se to opakovat (i kdyby to byla lež, mým uším by to znělo jako pravda)! Proč je pocit bezpečí tak hrozně pomíjivý?
Jak už je to dlouho, co mám v sobě pevně zakořeněný strach, který se rozrůstá oddenky, jako plevel, kterého se nemůžeme zbavit a ničí nám krásné tulipány? A jak dlouho si přeji jeho smrt. Smrt viníka mích roztřesených rukou, černé barvy obklopující moje já, strachu ze vztahů s muži a zároveň spalující touhou po jejich pevném objetí. Viníka strachu ze sebe samotné a strachu, že se minulost vrátí.
Jak už dlouho si přeji jeho smrt za to, co udělal té malé důvěřivé, bezbranné holčičce s pronikavě modrýma očima a věčným úsměvem na tváři, protože on jí vzal nejen dětství a nevinnost, ale i část dalšího života.
To jak jeho tvrdé velké ruce byly všude na jejím drobném roztřeseném tělíčk , jak si ji prohlížel, když před ním stála v rouše Evině a pak na ní ukájel svoje perverzní touhy. A co chtěla ona? Jen obejmout a cítit se v bezpečí. Jak už je dlouho, co řekl, že je to jejich velké tajemství, kvůli kterému spávala s rozsvícenými světly v pokoji a probrečela potoky slz?
Teď už je z ní téměř dospělá žena, ale strach se neustále vrací stále silnější a ona pochybuje, že se ho kdy vůbec zbaví.
Kruci, jak už je to dlouho?!